Opinie Melonowe szaleństwo

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 12 czerwca 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. niki1990

    niki1990 Komandor forum

    No i zostały 2 ostatnie roślinki do sadzenia, w tym przedostatni melon zapewne pójdzie do wieczora w całości, a na noc już ostatni. I tego ostatniego muszę rozsiać do wtorku. Przy 3 zbiorach dziennie na luzie event się skończy
     
  2. zletrafileskotku

    zletrafileskotku Nadzorca forum

    ja właśnie rozsiałam smoczy melon na malutkich polach :) i na spokojnie się skończy :p
     
  3. tessao

    tessao Cesarz forum

    event zakończony ;)
    powodzenia tym, którzy jeszcze muszą co nieco posiać ;)
     
  4. yen10

    yen10 Naśladowca mistrzów

    Skończone.
    Bardzo dobrze się bawiłam :)
     
  5. seler70

    seler70 Chodząca legenda forum

    I ja również skończyłam event, bez nerw i spiny,fakt że mam trochę za dużo wszystkiego :p ale cóż nie chciało mi się aż tak dokładnie liczyć :D.Powodzenia wszystkim walczącym, dacie radę skończyć:):):)
     
  6. Paulina_10

    Paulina_10 Baron forum

    U mnie 70%, powoli do przodu ;D
     
    Nutka, Celestyna oraz aleksandra lubią to.
  7. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    67%,,a ,,pewnie mieliście lepszy start,ja zawsze pod górkę
     
    Celestyna lubi to.
  8. .dorotka01.

    .dorotka01. Cesarz forum

    pnącze od wczoraj pracuje cały ivencik zrobiony,a i dużo za dużo nasiałam tych wszystkich melonów,ale z telefonu jest ciężko miłego popołudnia Wam życzę
     
  9. dszmyd

    dszmyd Hrabia forum

    No ja też już w chmurach :sleepy:
    Ale jak to śpiewali Skaldowie :" Nie o to chodzi by złowić króliczka, ale by gonić go "
    No to do następnych łowów :)

    Pozdrawiam i powodzenia :sleepy:
     
  10. -szalona-

    -szalona- Wyjątkowy talent

    U mnie też ''zabawa'' z melonami zakończona, a myślałam, że nie dam rady tego skończyć :)
     
  11. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    ufff...skonczyłam i ja event.nareszcie:sleepy:
     
  12. Celestyna

    Celestyna Aktywny autor

    A ja zdobyłam właśnie 3 nasionka smoczego, posiałam uczciwie na 3 wielkich polach z wodą, białą niewinnością i nawozami, postawiłam maszynkę do smoczego i z nudów zakręciłam kołem i cóż ?... m in dostałam 200% ze stodoły na 12 h :inlove:xD. Z każdego z dużych pól mam po 19 szt smoczego, idę siać marchewkę :D, leci po 9 z malutkiego pola, tak jak lubię :p
    Gratulacje dla tych co już na chmurkach cieszą się pnączem, ale też powodzenia i szczęścia dla tych, którzy jeszcze się starają :D
     
    Ostatnie edytowanie: 17 czerwca 2017
  13. ropuszka30

    ropuszka30 Mistrz forum

    ja jeszcze daleko w polu... Do późniejszego startu dodał mi się pracujący piątek i... awaria komputera po aktualizacji z microsoftu.... Dramat, tak więc nie wiem czy uda się skończyć. Ale walczę :D
     
  14. AlfaWilk

    AlfaWilk Moguł forum

    Ja tez juz wczoraj wieczorem odpaliłem pnącze. , a mam nasiane razem ponad 6000 melonów za dużo bo nie miałem w pracy czasu liczyć, bo z telefonu siałem. :D
     
  15. jadwiga67

    jadwiga67 Aktywny autor

    witam serdecznie walczących do końca , zrobiłam,- od 2 dni pnącze działa , a tak byłam negatywnie nastawiona- myliłam się co do eventu, królowa pomogła może zagości na zakończenie wakacji jak Ją poprosimy?
     
  16. zontom1

    zontom1 Czeladnik forum

    event zakończony
     
    -małgoś- i aleksandra lubią to.
  17. majka47

    majka47 Komisarz forum

    Skończyłamodpaliłam pnącze-event jest fajny i satysfakcyjący.Trzeba jednak myśleć nad strategią.
     
    -małgoś-, Anhedrea oraz aleksandra lubią to.
  18. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Pozdrawiam siejących melony :)
    Gratuluję pnącza :)
    Odpuściłam ten event ;)
     
    __BiAłY__ i Daisy44 lubią to.
  19. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    wczoraj rano zakończyłam event :)
    podoba mi się takie coś, trzeba pomyslec i zaplanowac ile czego zasiac i tyle :p
    zrobilam w 100%, dystrybutory i tak nie ruszone :p
    pnacze dopiero dzis odpalilam, bo od wczoraj rana nie mialam laptopa a na telefonie ne chcialo mi sie
     
  20. Daisy44

    Daisy44 Półbóstwo forum

    Pnącze działa od rana. a wieczorem zakończona cała misja. Nie chciało mi się za bardzo ale brakowało tylko trochę tych melonów więc zasiałam i mam. Zresztą nie miałam dziś czasu na farmę za bardzo to co mi tam rosły sobie brakujące melony. :music:Teraz jeszcze przez chwilę drobnica na polach a potem coś dłuższego czego mam mniej - jak zwyklexD
     
    toDzasta, -małgoś- oraz Nutka lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.