Opinie Melonowe szaleństwo

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 12 czerwca 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. orry70

    orry70 Czeladnik forum

    Finał,teraz luzik:)
     
    -małgoś- i Nutka lubią to.
  2. Tenia54

    Tenia54 Okazjonalny autor

    Witam.Powoli zbliżam się do końca,sieję smocze,jeszcze 2880 i będzie koniec.:)
     
    -małgoś- lubi to.
  3. Majeczka13

    Majeczka13 Chodząca legenda forum

    U mnie też ostatni zasiew. Do końca 1139 smoczych.
     
    -małgoś- lubi to.
  4. Widełki3

    Widełki3 Wielki mistrz forum

    Event zakończony 8)
     
    -małgoś-, Daisy44 oraz Nutka lubią to.
  5. Jadzka1950

    Jadzka1950 Forumowy żółtodziób

    witam i pozdrawiam mam pytanie czy ktoś z graczy wie jak zdobyć czarny sześcieny melon przez pomyłkę wpłaciłam i teraz 10 mi brakuje żeby ukończyć bardzo proszę o radę zggu serdecznie dziękuję
     
  6. krzyss

    krzyss Czeladnik forum

    dystrybutor postaw na farmie
     
  7. Jadzka1950

    Jadzka1950 Forumowy żółtodziób

    co to jes ten dystrybutor i gdzie to znajdę żeby dostać tą roślinę
     
  8. patrycja9922

    patrycja9922 Cesarz forum

    Dystrybutory do sześciennego melona zdobędziesz w 2 zadaniu misja ostatnia. Jak już ukończysz tą misję dozownik znajdziesz w pasku, w zakładce itemy;)

    Koniec eventu
     
    Nutka lubi to.
  9. Paulina_10

    Paulina_10 Baron forum

    Miłego dnia wszystkim :)
    Przede mną jeszcze prawie połowa eventu do wykonania, może zdążę :D
     
    -małgoś- i Nutka lubią to.
  10. mahartka

    mahartka Baron forum

    smoczy melon rozsiany na małych :) powoli kieruję się w stronę końca ;););)
     
    -małgoś- i Nutka lubią to.
  11. patrycja9922

    patrycja9922 Cesarz forum

    Tego eventu nie da się, nie ukończyć. Przy w miarę regularnych wejściach i odpowiedniej strategii;)
     
  12. _kubus1404_

    _kubus1404_ Hrabia forum

    Ja juz napewno nie ukończe tego eventu, jeszcze sieje kuliste i sześcienne-.-
    Smocze będą chyba dopiero w poniedziałek -.-
     
    Megan lubi to.
  13. patrycja9922

    patrycja9922 Cesarz forum

    Bez Cmj nie ma szans aby ukończyć event;)
     
    Megan lubi to.
  14. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    myślisz że wszyscy skończyli?
    nie łam się zaczęłam event wczoraj xD
    na spontanie na leżąco nie wytrzymałam z ciekawości co wy tam sialiście
    pogoda się skiepściła

    mamy 75 godz - wysiejemy się :D
     
  15. Megan

    Megan Komandor forum

    Jeszcze jest sporo czasu, ja też zaczęłam dopiero w czwartek wieczorem, czytanie wątku eventowego mnie do tego skłoniło i zmobilizowało, bo okropnego lenia miałamxD
    Dziś już mam rozsiany smoczy, za 3 godziny zbieram i będę już siała na małych polach, jutro przewiduję koniec, w sumie wystarczyło niecałe 4 dni aby na spokojnie zrobić event, bez specjalnego przygotowywania się, żadnej strategi, żadnego liczenia a to co za dużo wysiane to będzie zwrot w postaci SG i PD:p
     
  16. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    no czytałam i w końcu się podniosłam xD
    Miecia wyrzuciłam Potrzebę też ale Leń się zadomowił
    przetrwałby gdybym nie zajrzała nie czytała i pogoda by była

    coś tam się wyczaruje xD- naklejka będzie dowodem że robiłam event xD
     
  17. Megan

    Megan Komandor forum

    Uda ci się, szybko się sieje, na te potrzeby nawet las zlikwidowałam, co naprawdę nie robię tego często i takim sposobem zostało mi już do zrobienia ósme zadania ze smoczym melonem:)
    Pogoda też w tym pomogłaxD
    Mnie skusiło jednak pnącze a właściwie dodatek do niego w postaci tej melonowej magii, nie wiadomo kiedy się przyda;)
     
  18. Renia1920

    Renia1920 Komandor forum

    Wczoraj odpaliłam pnącze,a dzisiaj rano skończyłam całą misję w spółdzielni :D Powodzenia Tym co się jeszcze zmagają z sianiem melonów :)
     
  19. SperanzaE

    SperanzaE Baron forum

    Event skończony. Robiłam wszystkie zadania po kolei. Na starcie miałam trochę uzbieranego sn i snz, do tego cmj i to ułatwiło ukończenie tego eventu. Teraz już na dwóch polach znów rosną drzewa, na jedno wróciły psy, koty i myszy, a na wyspie rośnie sobie srebrnik. W sumie nie wiem po co mi to ale to nic. ;)

    Miłego dnia i zabawy z eventem! :)
     
  20. Daisy44

    Daisy44 Półbóstwo forum

    Ja dziś odpaliłam pnącze i jeszcze posiałam brakujące pierwsze melony do diamentowych 8) Brzydkie te dystrybutory ale wchodzą na chmurki - mogą się przydać;) Ani razu ich zresztą nie użyłam. Melonów wszelakich mam w nadmiarze całkiem niemałym:p Dziś przewiduję zapomnieć o evenciexD
     
    -małgoś-, Nutka oraz xBabciaEwa lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.