Opinie Dzikie zwierzaki!

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 10 stycznia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Te krowy to jakieś nie kumate u mnie są - alpejska mi wyszła - a gdzie truskawkowa ?
    Z 20 oaz tylko 1 raz wyszedł podwójny kotylion - cosik marnie .
     
  2. janekkostuchna

    janekkostuchna Chodząca legenda forum

    W BB nic się nie zmieniło na lepsze na 22 ssaki i 22 ptaki max przeskok o dwa i co ciekawsze w 9 klonowaniach cofki czyli aż 20%
    więc wyciąganie SP w zamian za dwa prawdopodobnie niepotrzebne do niczego warsztaty. Podwójne kotyliony na 44 klonowania 3.
     
  3. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Ambasador forum

    wrzuciłem na początek 40 x ssaki z tych co zostały z innych BB
    zostało 100 sp więc całego ewentu nie zrobię
     
    skaliwa, xBabciaEwa oraz Farmani15 lubią to.
  4. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Zebrałam, bida z nędzą, ale nic to, zobaczymy mixy
    gra się tnie jak diabli -.-
     
  5. Widełki3

    Widełki3 Wielki mistrz forum

    Witam,
    U mnie jakiś super przeskoków nie ma (na 70 prób jeden przeskok o 4 i jeden o 3 miejsca reszta niegodna uwagi), ale sporo podwójnych odznak (szt.11)8)
     
  6. Daisy44

    Daisy44 Półbóstwo forum

    A ja się jeszcze waham ale nic nie robię póki co. Bez zapału i entuzjazmu raczej
     
    skaliwa, xBabciaEwa oraz Farmani15 lubią to.
  7. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    u mnie z 20 dostałam 4 :)
    Ale wciąż jestem dobrej myśli, wrzuciłam kolejne 20 :)
     
  8. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Czyli nic sie nie zmieniło, nędza jak była, tak i została? Ja swoje odkrywam ok 14.30, ale pewnie jak zwykle też będę tak miała...
    nie mam szczęścia w klonowaniu. No nic, trochę się pobawię, ale SP będę oszczędzać na lepsze czasy, hehe optymistka:p;)
     
    Nutka, =kalina= oraz xBabciaEwa lubią to.
  9. anna_el

    anna_el Czeladnik forum

    gdzie jest ten ewent , niewiem gdzie go szukac .A
     
    skaliwa, =kalina= oraz xBabciaEwa lubią to.
  10. Farmani15

    Farmani15 Weteran forum

    Po 4-y zadania zrobione a reszta siedzi w oazach teraz zacznę kalkulować aby jak najmniej SP poszło:)
     
  11. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    a przelogowałaś się? Do eventu można np.przez zegar eventowy się dostać
     
  12. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Ambasador forum

    0 przeskoków
     
    skaliwa, =kalina= oraz małgoos lubią to.
  13. małgoos

    małgoos Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witajcie 2 zestaw oaz pracuje a zaskoczenie ze zwykłych wron wyskoczyła azjatycka jakis bonus mi dali hi hi
     
  14. -toja_71-

    -toja_71- Mistrz forum

    Na 42 zagrody 3x podwójny kotylion (bez szału), ale wszystko mi wynagrodziła indyczka - czyli przeskok o 5 (słownie: PIĘĆ) poziomów - pierwszy taki u mnie xDxDxD no reszta była bez przeskoków (ale kto by tam patrzył w takiej sytuacji...)

    PS


    Popatrz Mariolu, a ja myślałam, że to się mój komputerek zacina ze starości...

     
  15. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    chyba podejmuję taktykę, że bez klonowania ptaszków, bo wielbłądy i pandzioszki potrzebne, a kukułki poczekają- na oba nie starczy...
    Aż niemożliwe, że tak mało gratisów- następnym razem sobie odbijesz :)
    Gratki przeskoku, u siebir takich nie doświadczam :D
     
  16. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Bez rewelacji wyniki, ale hodowlane skończone.
     
  17. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Mixy też dno, znaczy sie w tej edycji łyżwiarza nie bedzie
    Mówi sie trudno i gra się dalej, miał być kupiony pakiecik- nie będzie pakieciku, pieniążki zostają tym razem na moim koncie :p
     
  18. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Gratulacje kochana - czyli można się doczekać cudu , fajnie .
     
    gadek, Farmani15 oraz -toja_71- lubią to.
  19. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Zrobiłem do TS-ów /przeskoki słabe , gratisowe kotyliony ok. 10-12%/, popełniłem kompletnie nieudany mix z kotów i zerkam na targ w poszukiwaniu okazji do spekulacji8).
    Tradycyjne podziękowania dla sąsiadów za SP :).

    Bry klasyczne.
     
    Ostatnie edytowanie: 11 stycznia 2017
  20. misiołajka

    misiołajka Aktywny autor

    U mnie tradycyjnie przeskoki o1 ewentualnie 2... dodatkowych kotylionów (na 87 wsadów) - całe 4 - także dla mnie ta "konserwacja" nic nie zmieniła...
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.