Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Discussion in 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' started by BA_Izolda*, Aug 22, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Morellaa gratki :)
    U mnie wyszło takie cudeńko :)
    [​IMG]
     
  2. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Gratuluję , ale u Ciebie to norma przecież .
    Takie cuda to ja sobie oglądam , bo u mnie cofki .
     
  3. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Babciu Ewo dziękuję :) ale z tą normą u mnie, to tak nie do końca :) Mixy wychodzą tak jak u innych, raz do przodu, raz do tyłu :)
    Pozdrawiam ciepło i udanych klonowań życzę :)
     
    mamcik123, gretag and xBabciaEwa like this.
  4. 0olimpia0

    0olimpia0 Chodząca legenda forum

    Gratuluję Olga :)

    U Ciebie to norma ;)
     
  5. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Wiem , że wszystkiego nie pokazujesz , ale sukcesy masz i tak trzymaj kochana , a ja sobie popatrzę i oko nacieszę .
     
    tarantula66, mamcik123 and draculik34 like this.
  6. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Dziękuję :)

    Cudeńko szybko znalazło nowego właściciela:) a ja przytuliłam trochę grosza :)
    Dziękuję za dobre słowo :*
     
  7. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Nowe cudeńka wymościsz , a grosz się przyda - ja poczekam na promocję sp i wtedy też coś podziałam - bo jak zacznę chlapać
    to umiaru nie ma . Wiesz ,że ja wszystkim dobrze życzę , bo jak inaczej , się nie da .
     
    tarantula66, mamcik123 and draculik34 like this.
  8. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Z rana takie zaskoczenie :D
    [​IMG]
     
  9. janafarm

    janafarm Wyjątkowy talent

    Rychło w czas ,po evencie
     
    mamcik123 and gretag like this.
  10. Kasialka

    Kasialka Generał forum

    Gratulacje :) Też tak chcę :)
     
  11. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Doberek !
    Oj kusisz kochana - gratulacje ! xD
     
  12. jacekf

    jacekf Komandor forum


    i ja tez tak chceeeeeee.........:p
     
  13. TitanPatunio

    TitanPatunio Czeladnik forum

    witam
    dziś dorobiłem się :inlove::inlove::inlove::inlove:
    [​IMG]
    poszlo z 75mil sg ale dobrze jest
    ps. gratuluje miksów
     
  14. bebema2014

    bebema2014 Forumowy żółtodziób

    Cześć,
    ja też poluję na Zamek Ptasia Skała już od kilku miesięcy, ale nie pojawia się w kolejnych odsłonach wcale. Czy ktoś może wie, czy jest jeszcze w grze, a jeżeli tak to kiedy ma zostać wycofany. Może nie warto grać.
     
    mamcik123 likes this.
  15. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Czyli ten maraton to chyba wychodzi z kupnem różnego rodzaju zagadkowych zagród.

    Pociąg+ stare TSy+ nowe Tsy
     
  16. rysio

    rysio Półbóstwo forum

    Jakbys nie patrzyl - szansa na pastwisko jelenia = "0"
     
    mamcik123 likes this.
  17. AlfaWilk

    AlfaWilk Moguł forum

    Właśnie. Też chciałbym wiedzieć czy to jest ten "maraton "? Czy jeszcze cosik innego wyskoczy.
     
    mamcik123 and 0olimpia0 like this.
  18. tosia

    tosia Nadzorca forum

    florków brak więc łasice i biedronki poczekają na kiedyś tam;)
     
  19. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    ja Tsów nie będę kupować...kiedys wpada i tak
    za to pociągiem chętnie się pobawie
     
    Peonia and AlfaWilk like this.
  20. [aguś13]

    [aguś13] Naśladowca mistrzów

    ale nie musisz za floreny,mozna oddac swoje zagrody o wartosci 600 punktow i pociag jedzie
     
    Peonia likes this.