Rymowanie zdań

Temat na forum 'Kurza grzęda' rozpoczęty przez użytkownika krasnoludek10, 26 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    trzeba zwołać dorosłych, dzieci...

    zaraz wszystkich nakarmimy
     
    ^ateba^ i dantic3 lubią to.
  2. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    I liście zagrabimy

    Zapraszam do konkursu "Taboo", bo inaczej nie wypali ta super zabawa
     
    ^ateba^ i dantic3 lubią to.
  3. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    będę wszystkim biła brawa

    mogę tylko kibicować :p
     
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A po co się chować?

    Lepiej się zapisać;)
     
    dantic3 i ^ateba^ lubią to.
  5. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    już na stole pełna misa

    zapach pyszności dochodzi wszędzie
     
    dantic3 i ^ateba^ lubią to.
  6. ^ateba^

    ^ateba^ Książę forum

    wyżerka niezla bedzie

    Poczestuj wiec sasiada,,
     
    KarinkaP i dantic3 lubią to.
  7. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    ja pukam on nie odpowiada

    czestuję dziś serniczkiem :)
     
  8. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    jestem, pobiegłam za mleczkiem

    zaparzę świeżo zmieloną kawę
     
    dantic3 lubi to.
  9. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    kwiatki i serniczka dałam już na ławę

    kawki chętnie się napije
     
    -guciu74-, KarinkaP oraz alekar lubią to.
  10. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    zaraz śmietankę ubiję

    ozdobimy nią kawusie
     
    dantic3 lubi to.
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A przy okazji napełnimy brzusiexD

    Koszyk szykuj, kanapki zrób;)
     
    dantic3 lubi to.
  12. matiz321

    matiz321 Hrabia forum

    ..i przyjdź do mnie - tup, tup, tup!



    U mnie w domu będzie zabawa...
     
    dantic3 lubi to.
  13. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A po zabawie przysłowiowa laba:D!!!

    Na rejsik może się zapiszesz;) ???
     
    dantic3 lubi to.
  14. matiz321

    matiz321 Hrabia forum

    Jak za mnie przebiegi BB napiszesz :D:D:D


    Teraz na głowie sporo do zrobienia....
     
    Ostatnie edytowanie: 11 września 2016
    dantic3 lubi to.
  15. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Wiem o tym - nie ma lenia, nie ma leniaxD !!!

    Kiedy jeszcze 5 osób się zbierze:p ???
     
    dantic3 lubi to.
  16. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    jak pojeździsz na rowerze :D

    o kondychę trzeba dbać :)
     
    -guciu74-, DonJohn oraz MOD_DaMa lubią to.
  17. MOD_DaMa

    MOD_DaMa Forum Moderator Team Farmerama PL

    alekar lubi to.
  18. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    i sportu się nie bać

    biegać, skakać na rowerze jeździć
     
    DonJohn, dantic3 oraz ktosia lubią to.
  19. ktosia

    ktosia Nadzorca forum

    na konia wsiąść i pędzić

    wykorzystać piękny dzień
     
    DonJohn i dantic3 lubią to.
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Nie pozwolić, by dopadł Cię leń

    Zapisać się na rejs
     
    dantic3 lubi to.