Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika waderówek, 8 czerwca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. agula38

agula38 Chodząca legenda forum

Ja oglądam i oczywiście kibicuje Piotrowi ,który już w pierwszym rzucie zaznaczył swoją dobrą formą i dał wyraźnie do zrozumienia rywalom ,że mistrz jest tylko jeden :D
    dziwnym trafem od razu wszyscy po nim rzucający wychodzą z koła i mają rzuty spalone ,tak się wystraszyli :D
    Ola pięknie walczyła ,zabrakło niewiele :(

2. aweva55

aweva55 Fanatyk forum

Dzień dobry?
    :cry::cry::cry::cry::cry:Jak mi strasznie żal Piotra Małachowskiego :cry:Drugi raz z rzędu taka sama sytuacja i to z drugim bratem :cry:
    Oczywiście srebro na olimpiadzie to jest ogromny sukces ale mogło być złoto :)

4. aweva55

Za chwilkę zaczynamy następny siatkarski horror xD:p8)

5. agula38

Oj tak :) mecze z Rosją nigdy nie są łatwe i przyjemne

6. xBabciaEwa

xBabciaEwa Chodząca legenda forum

Dobry wieczorkiem !
    Będzie dobrze dziewczyny , chłopaki dadzą radę .:)

7. agula38

powinni dać :) ale ile nas to będzie nerwów kosztowało to tylko my wiemy

8. xBabciaEwa

My też damy radę , a chłopaki prowadzą .:)

9. agula38

już nie :)

10. xBabciaEwa

Kurcze przegrywamy :sleepy:

toDzasta, pietruchin48 oraz MaDzo lubią to.
  11. aweva55

Leją nas jak chcą :cry:
    Do boju Polska !!!!!

12. krasnoludek10

krasnoludek10 Chodząca legenda forum

Do przodu, Polsko:music: Idę oglądać, bo jak nie oglądam to przegrywają z kretesem:oops: Chyba to nie ja jestem kibicowomagiczny, ale duet ja-mamaxD O 00:50 ręczni;)

16. agula38

Nie widziałam praktycznie 2 seta ,bo oglądałam na dwójce naszych w badmintonie ,grali 3 mecz w grupie i wygrali go :) dzięki temu zajeli pierwsze miejsce w swojej grupie i awansowali do ćwierćfinału :D

17. aweva55

Badminton oglądałam na laptopie a siatkę w telewizorni :p taką mam podzielność uwagixD

18. -mala159-

-mala159- Chodząca legenda forum

witam

a ja nie ogladam siatkarzy po ostatnim meczu :p :p za to ogladalam badminton,bardzo mi sie meczyk podobal a trzeci set to juz wogole :D

19. MaDzo

To do ilu wygramy w Tie-break/u/ z Rasiją;):p
    Wszyscy przygotowani? Nerwosol,melisa,relanium są? Okna tez proszę zamknąć na wypadek nagłej decyzji o wyrzuceniu telewizora;)xD
    Gramy z moja ,,ulubiona" drużyną,chłopaków chyba tez-.-
    Kibicujemy,trzymamy kciuki i wierzymy w nasza wygrana:music::)
    POLSKA:music: POLSKA :music:POLSKA:music:
    Dobry wieczór wierni kibice:)

20. xBabciaEwa

Dlaczego oni tak nie równo grają , dobrze zaczynają , a pózniej ................ przegrywają . :sleepy: