Opinie Karuzela z urwisami

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 2 sierpnia 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Dopiero teraz zobaczyłam,że nie ma drugiego itemu"Kowboju,do dzieła",tylko 2 x skrzynka z lizakami :( Mam kozę,owcę na 10 poziomie i małpę na prawie 11 poziomie-świnię na 1-no nie wiem...chyba się nie wyrobię...Ale sieję dalej,co zrobię,to moje :p
     
  2. gosiak7777

    gosiak7777 Naśladowca mistrzów

    Witam :) Ktoś (nie pamiętam kto :oops:) pisał, że skrzynka z lizakami jest bardziej korzystna punktowo, więc nie ma co narzekać.

    U mnie stan 8, 9, 10, 8. Na polach mak, pierniki i balony :p
     
  3. brzustinka

    brzustinka Fanatyk forum

    Witam. Pnącze już odpalone:D dwa zwierzatka na 8 a dwa na 9 mam:music: wiec mysle ze evencik na spokojnie zdaze zrobic w calosci:)
     
  4. Majeczka13

    Majeczka13 Chodząca legenda forum

    Moje pnącze już też działa :). Zwierzaki 9,9,3,10. Ile dam radę to zrobię. Teraz spokojnie :D. Powodzenia w ukończeniu eventu wszystkim życzę.
     
  5. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    10-9-9-10 :)
    czekam na balonowe a w międzyczasie uzupełniam stodołe :p
     
  6. Renia1920

    Renia1920 Komandor forum

    U mnie na stan obecny zwierzaki 11-1-9-10 sieję nadal mak i balony 2 pozostałych roślin nie tknęłam jak dla mnie za długo rosną :)
     
    toDzasta, kybek93 oraz Majeczka13 lubią to.
  7. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    U mnie 8-11-7-8,już wiem,że raczej na pewno nie skończę.Czy jest w ogóle ktoś,kto zrobił cały event?
     
  8. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Kilka osób zrobiło;) Za około 3 h lizaki i balony zbieram:) I spokojnie, masz czas do wtorku do 14:)
    Gratuluję:)
     
    bazyl2211, Nutka oraz kybek93 lubią to.
  9. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    zebrałam mak,nakarmiłam owieczkę,posiałam baloniki i pierniczki:D
    mam 5 godz. przerwy,więc spokojnie obejrzę siatkówkę:D
    stan obecny:
    kózka na progu poziomu 10 (chce balonów)
    świnka na progu poziomy 11 (chce pierniczków)
    owieczka śpi na progu poziomu 10 (chce trzciny cukrowej)
    małpka na progu poziomu 8 (chce lizaków)
     
    toDzasta, bari06 oraz kybek93 lubią to.
  10. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Ale pracuję,więc event kończę we wtorek rano.W nocy też sypiam,więc nie mam szans.Robię jeszcze po jednym poziomie u dwóch zwierząt dla ts.
    Mój pierwszy nieukończony event.A sn zużyłam grubo ponad tysiąc.
     
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Polecam w dzień siać mak/balony jak masz czas a jak nie to pierniki albo/i lizaki a na noc te dłuższe:)
     
    kybek93 lubi to.
  12. Frau_Bambaryua

    Frau_Bambaryua Forumowy żółtodziób

    Z tymi smoczkami to jakiś żart? Podobny do tego, który miał miejsce niedawno, gdy oferowano "kwiotki szczyrozłote" od stu florenów wzwyż? Te smoczki powinny być do zdobycia, a nie pociskane graczom po szwajcarskich cenach. I po co cztery rośliny KONKURSOWE o różnym czasie wzrostu? Żeby przekombinować???
    Minęło 2/3 "iwentu" (nie można po prostu robić KONKURSÓW?), a ja zrobiłam 12 zadań (z 52). I sieję na małych polach z czutnejem, więc coś tu nie gra. Wiem, wiem... dać zośkę, pestycydy, smoczki i zrobię godzinę przed czasem. Nie dam, bo nie mam...
    Kto tu w końcu gra? Farmerzy czy BP???
    Proszę puścić ten wpis, bo jest jak najbardziej merytoryczny. Niech wypowiedzą się inni.
    .
     
  13. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Wiem.....ale i tak nie zrobię do końca.
    Za jakieś 20 dni skończy mi się kombajn,kuponów jeszcze potem starczy na 2-3 tygodnie i na tym chyba kończę moją prawie 6-letnią przygodę z tą grą.Niestety,eventy pod nową władzą,nie są dla mnie do przyjęcia.
     
  14. jaadao

    jaadao Wyjątkowy talent

    A ja się człapię, człapię i końca nie widać.......8-5-7-8. Czekam na roślinki.
     
  15. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum


    chyba jestem slepa bo nie widze,a teraz to mi lotto czy jest podsumowanie :p :p
     
  16. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ja bym takich drastycznych kroków na Twoim miejscu nie podejmowała-raz,bo szkoda tyle pracy(i zapewne kasy)w grę włożoną,dwa-gdzie znajdziesz takie forum,jak nie tutaj :p Eventy eventami-można robić,można nie robić-na farmie zapewne jakieś założenia masz,to rób swoje,jak event do bani 8) 3 ostatnich nie robiłam i żyję-farma też,bogatsza o trochę PD,TPD,zielska i owoców,które przez ten czas zebrałam.A żeby było w temacie-sieję,sieję i sieję-w zasadzie mogłabym przestać ale,jak się powiedziało"A"...:p
     
  17. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    całkowicie się z Tobą zgadzam................
    nigdy nie kupowałam koszyczków,smoczków itp...................
    jedyne co kupuję to TS,a i tak nie mam w nich szczęścia:(
     
    nikki2676, tynia147 oraz kybek93 lubią to.
  18. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    17 minut do baloników jeszcze...ale się dłuży :p
     
  19. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Nooo,nałóg jest silny.
     
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Poprawka - 12 z 48 zadań;) Jestem podobnego zdania - podoba mi się brak wypadajek, ale NIE podoba mi się totalna losowość a właściwie to nie ona, tylko różne czasy wzrostu, co jest wściekające:mad: Od razu informuję na przyszłość - ja w takich eventach (x roślin - x różnych czasów wzrostu) nie mam najmniejszego zamiaru brać udziału-.- A dozowniki skończyłem jakoś, ale tam nie było losowości:mad:!!! BP kochane - proszę Was ładnie, zdecydujcie się albo na totalną losowość, albo na różne czasy wzrostu!!! Niepotrzebnie robicie zamieszanie na forum z poradnikiem... Rozumiem, że każdy lubi trochę adrenaliny, ale NIE każdy lubi jej multum!!! Dziękuję za uwagę:) A jak nie macie pomysłu na w miarę rozsądny (nacisk tylko na kasę) event, to zwiększcie wreszcie ilość stron w albumie z naklejkami:D!!! Zbiór za 2 h:p A z kupowania koszyków i wypadajek już dawno wyrosłem:p Z namawiania na to rodziny również.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.