Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika waderówek, 8 czerwca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. pietruchin48

pietruchin48 Chodząca legenda forum

Koniec ostatniego ćwierćfinału emocji nie było Francja łatwo pokonała Islandię hokejowym wynikiem 5:2
    Oczywiście wynik jaki nie sposób przewidzieć więc nikt z nas nie odgadł dokładnego rezultatu :)
    16 osób wzbogaciło swój dorobek o 3 pkt typując wygraną gospodarzy turnieju :)
    Gratulacje :)!

2. MaDzo

MaDzo Cesarz forum

Brawo Islandia:music:
    Szacun dla piłkarzy i kibiców:)
    Skradli swoja postawą moje serce:inlove:bardzo waleczna i sympatyczna drużyna:)

3. agula38

agula38 Chodząca legenda forum

Masz rację ,a kibice prawie tak dobrzy jak nasi :p
    ten ich okrzyk bojowy to az ciarki przechodzą ,podejrzewam ,że stadion wtedy drży :)

4. AgiFarm83

AgiFarm83 Fanatyk forum

Odniosłam to samo wrażenie;) Inaczej wyobrażałam sobie typowego Francuza :oops:;)xD

5. MaDzo

Tego okrzyku nauczyli ich polscy kibice na meczach piłkarzy ręcznych:)Oglądałam wywiad z chłopakami którzy mieszkają w Islandii.

6. krasnoludek10

krasnoludek10 Chodząca legenda forum

A tak z ciekawości:p Ja do nich należęxDxDxD ???

Bry późnoporanne;) Aż 95 powiadomieńo_O Aż nie wiem, ile będzie jak będę wchodził u babci raz na dzień:p Ale na pewno mnie zatka i będziecie się pytać "Zatkało kakao?"xDxDxD

7. agula38

No proszę ,tego nie widziałam ,aczkolwiek brzmi znajomo :pxDxD
    i znów przerwa aż do środy ,co tu robić ,co tu robić :eek:człowiek przywykł ,że wybija 21:00 i meczyk nadają ,a tu co ,ekhh.....

8. MOD_Zgredek*

MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

Muszę się pochwalić. W weekend widziałem Lewego xD
    [​IMG]

9. agula38

Super figurka :) z czego jest zrobiona ?

10. MOD_Zgredek*

z klocków lego - jakichś 70.000 :)

11. agula38

ło matko o_Otak myślałam że z lego ,ale że aż tyle :eek:

12. MOD_Zgredek*

Klocki lego są dość małe, a figura jest w skali 1:1 :)

witam :)

szkoda druzyny Islandzkiej ale i tak daleko doszli i całkiem dobrze im szlo :):),
    teraz czekam na podsumowanie i na typowanie,bo robi sie całkiem ciekawie :p

15. pietruchin48

Witajcie Typerzy :)
    Coraz mniej zagadek , coraz bliżej do konca mistrzostw , coraz bliżej do konca naszej zabawy
    Za nami mecze ćwierćfinałowe pora na 1/2 finału :)

49. Portugalia : Walia
    50. Niemcy : Francja

Zgodnie z ustaleniami mecze te punktujemy bonusowo
    Za poprawne wskazanie zwycięzcy bez odgadnięcia dokladnego wyniku 6 pkt.
    Za dokładne odgadnięcie wyniku 12 pkt .
    Wynikiem obowiązującym jest wynik po 90 min w przypadku rezultatu rozstrzygnietego , lub jeśli po 90 min był remis wynik po zakonczeniu dogrywki bez rzutow karnych.
    Prosta matematyka wskazuje ,że do zdobycia za trzy ostatnie mecze turnieju jest nawet 36 punktow dlatego skupcie się i trafiajcie w punkt a w naszym konkursie wszystko jest jeszcze mozliwe :)
    Mecze typujemy do środy do godz 20:55