Przeceniłem Chorwację:( Gdzie 2-1 a gdzie 1-0 dla drużyny przeciwnej:sleepy:

Kurcze, jeszcze kopia ta pilke, a juz myslalam ze sie ta zabawa skonczy hahahaha

No i Krystyna się spisał na medal (na gol );)Piękna akcja

nastepne 2 minuty dodane..... :cry::cry::cry::cry:

2 bramkarzy pod jedna bramka, ale jaja!!

5. agula38

agula38 Chodząca legenda forum

Koniec ,gramy z Portugalią ,chociaż Chorwacja grała lepiej :) jak zwykle mecz nieprzewidywalny
    dobranoc ,zmykam spac :)

6. krasnoludek10

Portugalia wygrywa:music: Może i 0 pkt(albo ileś tam), ale większe szanse na wygraną w ćwierćfinale, mamy jednak z Portugalią:music:

7. *Edyta*

Dobranoc

Znowu nie trafilam poprawnego wyniku, aleeee mialam nosa co do Portugalii

8. zagma

zagma Chodząca legenda forum

Nie podobal mi sie ten mecz, nudny byl szczerze mowiac.
    Portugalia na tego gola nie zasluzyla, grala gorzej od Chorwacji.

9. *Edyta*

Madzia, no sama ta pilka do bramki nie wpadla hahahaha ktos ja tam kopnal:)

12. zagma

Portugalczykow stac na wiecej niz jedna bramka w ostatniej niemalze minucie dogrywki. Wiem, ze pilka sama nie wpadla, natomiast spodziewalam sie po tym spotkaniu duzo wiekszych emocji.

13. krasnoludek10

Tak jak i każdy z nas, podejrzewam.

14. *Edyta*

No dobra, mecz byl taki, jaki byl, czyli usypiajacy. Wynik znam. Uciekam spac:D Dobranoc:D

15. MaDzo

MaDzo Cesarz forum

Gramy z Portugalia? Dobrze.Nie ważne z kim ale ważne,ze gramy w ćwierćfinale.Rezultat poznamy w czwartek
    Czy my mamy szanse? Oczywiście.W niczym nie ustępujemy Portugalii w której gra kilku topowych zawodników
    Możemy dyskutować o tym czy graliśmy dobrze czy źle ale to nie ma znaczenia jeśli wygrywamy cały mecz.
    Przed Mistrzostwami chcieliśmy dobrze sie zaprezentować i wyjść z grupy.I nie dość ze wyszliśmy to jeszcze nikt nam nie strzelił bramki.Radość ogromna bo spełniło sie marzenie i graczy i kibiców:)
    Dzisiaj pokonaliśmy Szwajcarię.Jaki był styl Polskiej piłki? Skuteczny... i to najważniejsze:inlove:W tej dyscyplinie sportu nie siedzi 10 sędziów za stolikiem którzy po 90 min podnoszą tabliczki z punktami za styl,za skuteczność,za technikę.I komu dadzą więcej ten gra dalej.
    Oczywiście,ze apetyt rośnie w miarę jedzenia ale ja po dzisiejszym meczu będę sie delektować tym zwycięstwem do czwartku.
    Mam nadzieje na wygraną z Portugalią ale będzie co będzie a ja już dzisiaj dziękuje Reprezentantom Polski za dostarczenie taaaakich emocji,taaaaaaakiej radości i za to,ze czuje dumę:inlove:
    Duzo sie zmienilo od czasu kiedy prezesem PZPN został Zbigniew Boniek.Właściwy człowiek którego mądre decyzje poprowadziły Polska piłkę nożna w dobrym kierunku:)

Dzień dobry :)
    Jestem w szoku, wczoraj trzy mecze trafione..ale ja bramki Ronaldo już nie widziałam....bo we śnie nie da się oglądać ..znów padłam..bo żar z nieba cały dzień..i remont w domu..ale najgorszy będzie nadchodzący tydzień....trzymajcie za mnie kciuki żebym to przetrwała..
    Dziękuję za gratulacje..

17. chris975

chris975 Fanatyk forum

Bry
    A jak liczone są typy? Czy wyniki przez nas obstawiane są liczone tylko na regulaminowy czas gry? Czy łącznie z dogrywką?

Meczu Portugalii nie oglądałem bo nie zapłaciłem pazernej stacji :p ale suma sumarum gramy z drużyną, która przez ten turniej nie wygrała jeszcze meczu! (patrząc na 90 minut gry).
    Wiadomo jest to zespół klasowy ale w czwartek wszystko może się zdarzyć :) i liczę że damy radę :)

I jeszcze jedna refleksja. Łyżeczka dziegciu w beczce miodu xD Nie podobało mi się zachowanie naszych graczy jak wrócili do La Baulle gdzie witała ich grupka kibiców.
    Tylko Błaszczykowski i Nawałka podeszli do nich, rozdawali autografy, przybijali piątaki. Reszta buców nawet nie spojrzała w ich stronę...
    przynajmniej tak to wyglądało z ujęcia kamery.

18. gretag

Typy liczone łącznie z dogrywką ale bez karnych.

...

19. -norbijas-

-norbijas- Chodząca legenda forum

Doberek wszystkim:)
    moze byc tak,ze transmisja meczow na ZDF jest dostepna tylko na terenie DE poprzez kabel;) natomiast transmisja satelitarna jest zablokowana..wiem ,ze w przypadku spotkan grupowych tak nie bylo ale moglo sie cos zmienic.