malduję się w gotowości- dziecie wymalowane, szalik w łapkach( bo gorąco), czekamy ;)

Młoda wrzeszczy: Pooolskaaaaa Biało-Czerwoniiiii!!! na cały regulator xD:cry:

toDzasta Komandor forum

To strzelaj fote i do konkursu;) Ja też już polsat odpalony, forum też:D

6. agula38

agula38 Chodząca legenda forum

Otóż po częstotliwości palenia stwierdziłam ,że fajek braknie mi już po pierwszej połowie ,więc biegiem do sklepu ,zapas trzeba mieć .:)
    Przy okazji były te ciastka takie naleśniki z bitą smietaną i kupiłam ,bo przecież jakby mi cukier spadł to trzeba uzupełnić ;) i jeszcze wykupiłam pani w sklepie resztkę truskawek ,bo po co ma wyrzucać :pi arbuz był taki super czerwony dojrzały to też wzięłam ,a co ,w sumie to sama woda przecież ;)i na końcu melisę ,jakby te wszystkie poprzednie zakupy zawiodły :eek:xDxDxD

7. pietruchin48

pietruchin48 Chodząca legenda forum

Wróciłem z pracy poczytałem i moje zdanie odnośnie punktowania :)
    Absolutnie jestem za pierwszą wersją Rafała :)
    Moim zdaniem typowanie wyniku 90 lub przy ewntualnej dogrywce 120 minut gry jest najlepsze bo :
    Po pierwsze typujemy trzy a nie dwudrogowo bo mamy do dyspozycji wygrana , remis , przegrana a nie tylko wygrana i przegrana a to daje więcej emocji podczas oglądania i powoduje większe rozłożenie punktów .
    Po drugie jest nas ponad 40 osób kolejne wciąż mogą się dołączyć i wcale nie są bez szans i ten sposob będzie najbardziej jasny i przejrzysty bo zmienimy tylko wysokość zdobywanych punktow i dojdzie ewentualnych dodatkowych 30 minut emocji i szansy ,że to jednak nasz wynik wpadnie.
    I po trzecie równie ważne :) dla mnie może najważniejsze :) na stare lata los zmusił mnie do zmiany pracy, jestem na okresie próbnym w powstającej firmie gdzie nie ma czegoś takiego jak godziny pracy ! Czasem tego czasu prywatnego dla mnie nie ma wcale i zależy mi by również dla mnie gra była maksymalnie przejrzysta i prosta do rozliczenia by błędów uniknąć lub popełnić ich jak najmniej :)
    Moja wersja jest dokladnie taka jak Rafała :
    Obstawiamy wyniki jak do tej pory z tą tylko różnicą ,że w przypadku remisu po 90 minutach mamy 30 dodatkowych minut emocji a jako wynik ostateczny wpisujemy wynik po dogrywce bez karnych .
    Punktacja jak dotychczas mnożona x 2.
    Jest jeszcze troszkę czasu do rozpoczęcia fazy play off więc dla nieco większego urozmaicenia przy kolejnym zestawie par możemy dołożyć wytypowanie kolejnosci pierwszej trójki Euro i dać za to dodatkowe punkty ?
    np 12 pkt za dokladną kolejność całej trójki
    8 pkt za dwie dobrze i dokładnie wskazane drużyny w trójce
    4 pkt za jedną dobrze i dokladnie wskazaną drużynę w trojce
    co o tym myslicie ?
    Jeśli będziecie koniecznie za wiekszymi niż zaproponowane przez Rafała i mnie zmianami oczywiście spróbuje podolac Waszym życzeniom :)
    Jeszcze 25 minutek do meczu i już widać ,że jednak w zespołach jest mnóstwo zmian i wyniki mogą być ciekawe :)

8. Anhedrea

Anhedrea Chodząca legenda forum

Obiad zjedzony, piwo się chłodzi, zakąski piwne przygotowane.

Kupiłam dziś całą sztangę Cameli, to nie braknie.