Ja obstawiłam remis 1:1 :D

4. krasnoludek10

krasnoludek10 Chodząca legenda forum

Dobranoc :) Byle do finału;) !!!

EDIT: Chyba nie obstawiałem Polska - Ukraina. Daję dobre 1:1 ;) No chyba, że jeszcze nikt nie obstawiałxD Niestety mam sklerozę i nie pamiętam komu i co obstawiłem :(

5. gadek

gadek Fanatyk forum

A trzeba,zwłaszcza że następny mecz to szczególny dzień dla mnie,to oczekiwania bedą wielkie z mojej strony:D

6. zagma

zagma Chodząca legenda forum

Ja tak samo:p To po punkciku razy 3 mamy;)

10. agula38

To był bardzo ważny mecz tego turnieju i chociaż skończył się bezbramkowym remisem ,to był to mecz dla nas wygrany ,chłopaki walczą i co najważniejsze, wytrzymują kondycyjnie obie połowy ,co wcześniej było dużym problemem. Wiele razy zdarzało się ,że w drugiej połowie meczu tracili siły i zwalniali ,a teraz grają do ostatniej minuty w pełnym biegu z czego bardzo się cieszę :D
    zmykam spać ,dobranoc kibice :inlove:

11. gadek

A teraz idę spróbować zasnąć,dobrej nocki:)

12. pietruchin48

pietruchin48 Chodząca legenda forum

Drodzy typerzy ponieważ weekendzik tuż , tuż i arbiter może gdzieś przepaść;) to podaję już teraz kolejny zestaw par :)

ankagdw Chodząca legenda forum

noooo ale emocje !!!! dla mnie gwiazda Milik xD:cry::cry:no mial pecha chlopaczyna tym razem:p
    a tak na powaznie to godny wyroznienia Fabianski :inlove: i Pazdan w/g mnie.
    Niemcy skubani precyzyjni do bolu...a my jeden wielki chaos w porownaniu do nich xDale wazne ze bylismy na miejscu i nie dalismy sobie odebrac punktu.w porownaniu do poprzednich lat to i tak nie ma porownania-mamy fajnych chlopakow ,ktorzy nawet jak w ktoryms momencie odpadna to bede z nich dumna :inlove:
    Polskaaaa bialo czeeerwooniii:music: