Wywalanie z gry

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by -piba-, Nov 5, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. -piba-

    -piba- Forumowy żółtodziób

    Od 2 dni podczas grania następuje wylogowanie, wczoraj działo się tak co 20 minut, dzisiaj co około 2 minuty, wyświetlił mi się jeszcze błąd ciasteczek, ale to chyba zostało naprawione. Nie są to błędy związane z internetem, a hasło na wszelki zmienione. Miał ktoś może podobny problem i wie jak rozwiązać?
     
  2. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Witam. Wylogowywanie z gry może być z kilku powodów, np. automatyczne czyszczenie ciasteczek przez przeglądarkę, logowanie się do gry w tym samym czasie z dwóch różnych miejsc lub otwieranie gry na dwóch kartach przeglądarki. Sprawdź to proszę i jeśli problem będzie się powtarzał to skontaktuj się proszę z Pomocą techniczną według wskazówek z tego poradnika >>KLIK<<, w celu sprawdzenia konta.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  3. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Brak kolejnych pytań więc temat zamykam.
     
Thread Status:
Not open for further replies.