wypadajki

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by work, Aug 11, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. work

    work Czeladnik forum

    jakie to smutne im bliżej końca eventu tym bardziej kurek z wypadajkami jest przykręcany i to nie po raz pierwszy przypadek ? nie sądzę to miała być zabawa a już dawno przestała być
     
    AniołMiłości likes this.
  2. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    [​IMG]

    tylko zauważ że wypadajki nie lecą ze wszystkiego, :D
     
  3. work

    work Czeladnik forum

    z tych samych rzeczy leciały na początku jak i teraz mówię o częstotliwości wypadania, smutne przestaje to być zabawą dla graczy którzy bawią się od początku i chcę zaznaczyć bawią a nie wpłacają pieniądze
     
  4. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    work - temat wypadajek a konkretnie kapsułek z wodą był już w tym wątku poruszany - KLIK. Tam również został podany link do poradnika na temat wypadania przedmiotów ze zbiorów.
    Do wyrażenia opinii o trwającym evencie i wypadajkach zapraszam do wątku do tego przeznaczonego Słodka Przygoda.
    Ten wątek służy do zadawania pytań.
    Czy tutaj masz jakieś pytania?
     
  5. work

    work Czeladnik forum

    dyskusja nie ma sensu jest takie przysłowie jak nie wiadomo o co chodzi...... tylko problem jest w tym że miała to być zabawa a już od jakiegoś czasu nie jest smutne :( dla najstarszych graczy
     
  6. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    ja tam nie zauważyłem żeby leciały mniej, teraz zbierałem na leśnej oliwki i orzech włoski i wyskoczyło 95 kapsułek, a z łąki 202 małe pola goryczki było 105 :)
     
    AniołMiłości likes this.
  7. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Ponieważ brak pytań, a tak, jak napisałam wcześniej nie jest to wątek dyskusyjny, to temat zamykam.
     
Thread Status:
Not open for further replies.