Unga-Bunga

Discussion in 'Kluby użytkowników' started by blau_grana, Aug 25, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Hej Mili
    z BB nic rewelacyjnego, ale ja nie mam szczęścia, max przeskok o 2 poziomy, więc wszystko po bożemu
    czarne chmury mówisz?
    nic z tych rzeczy, cały dzień byłam w ogrodzie i słonko świeciło, ogródek mam doprowadzony do porządku, trawnik przejechany areatorem i nawieziony, magnolia i maliny wsadzone, przygotowane stanowiska pod nowe krzaczki, parę starych poszło pod nóż
    parę chmurek było, owszem, ale nie takich burzowych, idę na papieroska to sprawdzę co teraz...
    w ogrodzie jest bardzo sucho, nie pamiętam deszczu, przy koszeniu kurzy się tak, że strach
    włączyłam automatyczne podlewanie, może trochę pomoże roślinkom
     
    godia17 likes this.
  2. MOD_Saphire

    MOD_Saphire Guest

    U mnie czarno dookoła, słońca przez cały dzień niewiele.

    BB to kameleon tęczowy ze zwykłych najlepiej jak na razie.
     
    godia17 likes this.
  3. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    no to gratuluję
    wyszłam na taras przed chwilą, księżyc i gwiazdki i parę obłoczków, żadnej chmury, może w nocy coś się zmieni, choć jutro jestem zaproszona na imieninowego grilla
     
    godia17 likes this.
  4. MOD_Saphire

    MOD_Saphire Guest

    Grille przyciągają deszcz xD
     
    godia17 likes this.
  5. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Ale grill w Strzelcach, więc nie wiem czy u mnie popada;):pxD
    Dobrej nocy
    spróbowałam kameleony, wyszedł max aerobikowy, tylko strata SP, nie klonuję więcej strzelam focha
     
    godia17 likes this.
  6. MOD_Saphire

    MOD_Saphire Guest

    Udanego grillowania :)
     
    godia17 likes this.
  7. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry Słoneczka
    event skończony
    pogoda super, ani chmurki na niebie
    gdzie ten deszcz? i dogodź tu wszystkim:p;):)
    klonowanie wykreśliłam z listy, nic mi nie wychodzi, przeskok max o 2 poziomy, szkodz SP
     
    godia17 likes this.
  8. MOD_Saphire

    MOD_Saphire Guest

    Hej, ja jeszcze w nocy sobie poklonuję. Tak to planuję w ogródku pogrzebać ^^
     
    godia17 likes this.
  9. hellwis

    hellwis Generał forum

    Hej ungusie u mnie się chmurzy od 2 h ,a deszczu ani widu ,ani słychu a wszystko robi się źólte z braku wody .

    W bb żadnych rewelacji jak do tej pory ,na razie domki zwinęłam i finito na dzisiaj :):):)
     
    godia17 likes this.
  10. MOD_November

    MOD_November Nadzorca forum

    Troszkę późno, ale troszkę biegałam tu i tam :) A wiesz, że nawet nie wiem? Średnica dojrzałego pomidorka jakieś 2 cm, intensywnie czerwone, niemal idealne kulki :) Niestety z rozsady nic nie wyszło, bo dzieci dorwały doniczki i zabawiły się w ogrodników ;)

    No cóż, póki co kupiłam maciejkę - to przynajmniej mogę podobno sypnąć garścią i wyrośnie - i troszkę ziół na kuchenny parapet (nic specjalnego: bazylia, rozmaryn, koperek, pietruszka, lubczyk, szczypiorek i tymianek cytrynowy) :)
     
    godia17 likes this.
  11. MOD_Saphire

    MOD_Saphire Guest

    Haha a ja mam nadmiar sadzonek :p Zioła mi w pojemnikach nie idą - zawsze się zgorzeli nabawię ^^
     
    godia17 likes this.
  12. MOD_November

    MOD_November Nadzorca forum

    Hmmmm... Tym razem mam zamiar wysiać je bardziej oszczędnie (zioła) i chyba daruję sobie folię :) Jak się uda, to zaszaleję i obstawię doniczkami cały parapet (2,4 m x 0,3 m). Uwielbiam zapach ziół, niestety te kupne bardzo krótko utrzymują się w dobrej kondycji :/
     
    godia17 and ma-ter like this.
  13. MOD_Saphire

    MOD_Saphire Guest

    Kup Previcur - jak coś ziemię podlejesz ^^
    A na okno to karłowate pomidorki kup - te spokojnie możesz teraz wysiać, bo we wrześniu nie zmarzną ;)
     
    godia17 likes this.
  14. pdobrzynska

    pdobrzynska Komandor forum

    Cześć, czołem, czuwaj.
    Witam WBW.
    Nareszcie G&T !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Potrzebuję różowych pałeczek - w zamian mogę dać sporo.;)xDxD
     
    godia17 likes this.
  15. madzia0101

    madzia0101 Komisarz forum

    Witam moje Ungusie:).
    WrocilamxD
    .Evencik skonczylam i teraz czas zeby troszke odpoczac:p
    Chwilke w kuchni sie pokrecilam i obiadek zrobiony
    [​IMG] ;);)
     
    godia17 and 19maka49 like this.
  16. 19maka49

    19maka49 Hrabia forum

    Witam wieczorkiem, coś pusto dziś na wątku...
    Witaj, Madziu, co prawda jestem już po obiedzie, ale na jutro do podgrzania - pychotka, dzięki. Jak wrażenia po wycieczce?
    Czego będziesz szukać na G&T, może mogę pomóc?

    Marian - zgubo, nie mam tych różowości, nie pomogę:(
     
    godia17 likes this.
  17. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Witam Ungusie , ja będę mniej zaglądać , szykuje się zmiana życia , nie wiem co wybiorę , wątpliwości są , trudny wybór!
    Przeczytałam ,ze jest G&T , to rzadko , więc pytam kto coś potrzebuje.....
    Madziunia , przypominam się o kogutach ! Gosiu , masz już diskorózyczkę ?
    Pozdrowionka dla Wszystkich ....i pisać.....;)
     
    godia17 likes this.
  18. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Hej Słonka
    nie przepadam za G&T, może coś spróbuję wymienić w balonie
    Marian , różowości nie mam, nie pomogę
    piszcie co kto potrzebuje, może się znajdzie, poszukuję dziobaków, mogę wymienić na koguty
    Madzia, mam nadzieję , że szykuje się zmiana na lepsze
     
    godia17 likes this.
  19. 19maka49

    19maka49 Hrabia forum

    Cześć, Siostrzyczko, dawno się nie spotkałyśmy. Pamiętam o kogutach, na pewno dostaniesz. Potrzebujesz coś jeszcze? I trzymam kciuki za trafna decyzję...
    Gosiu, dziobaki mam tylko jedne, przykro mi, nie pomogę.
     
    godia17 likes this.
  20. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    może w balonie mi się uda...
     
    godia17 likes this.