Unga-Bunga

Discussion in 'Kluby użytkowników' started by blau_grana, Aug 25, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Dobry wieczór :)
    Czytałyście ogłoszenie dotyczące młyna. Ja przeczytałam dwa razy i próbowałam zrozumieć:sleepy:. Fakt po godz. 18 mój mózg zwalnia , ale żeby aż tak :(

    Rozwiązana została też sprawa z ulepszeniami do 3 ostatnich drzewek na wyspie. W ogłoszeniach w dwóch edycjach ts byliśmy informowani,że są do zdobycia, a teraz okazuje się,że wcale nie były. Ciekawa jestem czy to celowe wprowadzanie w błąd czy nieuwaga programisty.
    Po ostatnich wydarzeniach na farmie sądzę,że specjalnie wprowadzili w błąd,żeby więcej ludzi kupiło ts.
    Co tu się wyprawia:eek:
     
  2. hellwis

    hellwis Generał forum

    Gosiu właśnie oddałam ostatnie roślinki i już rosną drzewa nawozowe i orzechy laskowe bo coś mi wyszły do produkcji chmj ,wiesz ja też zawsze jadę od tyłu ,bo tam najwięcej roślin potrzeba a potem już jakoś leci xDxDxDxDxD
     
    godia17 likes this.
  3. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Gratuluję :) ja jeszcze się męczę z roślinkami, ale jutro koniec :)
    Też od razu wystawie drzewa nawozowe bo zbyt dużo zużyłam ostatnimi czasy :(
     
  4. madzia0101

    madzia0101 Komisarz forum

    Hej,hej dziewczynki:).Widze ze praca wre na farmie :p
    Mysle ze kazdej sie nalezy maly odpoczynek i relaksik;)

    [​IMG] Zycze kolorkow i dobrej nocy ;):):)
     
    godia17 likes this.
  5. hellwis

    hellwis Generał forum

    Masz rację Gosiu że jakoś ucieka ten SN ,ale z nim fajna zabawa jest xDxDxDxDxDi też już ci gratuluję
    Oj Madziu przydał by się taki relaks trzeba będzie pomyśleć o jakimś weekendzie w SPA:music::music::music::music:
     
    godia17 and madzia0101 like this.
  6. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Właśnie wychodziłam z forum. Odsiedziałam dzisiaj w samotności oj. Teraz już idę ...dobranoc:)
     
  7. hellwis

    hellwis Generał forum

    Kolorków Gosiu ja tylko z doskoku coś czasu nie mam ostatnio :p:p:p:p
     
  8. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    No i się spóźniłam
    Beatko , gratuluję,
    mam nadzieję jutro skończyć
    a SPA mi się marzy:music::music:
    miłych snów...
     
  9. madzia0101

    madzia0101 Komisarz forum

    Witaski.Sniadanko zostawiam i mkne do pracy.Milego dnia;)
    [​IMG] :-*
     
  10. blau_grana

    blau_grana Nadzorca forum

    Witam WBW :)
    Dobrze rozumiem dziewczyny, że granatów już nie potrzebujecie i mogę je ew. rozdać potrzebującym? :)
     
    madzia0101 likes this.
  11. pdobrzynska

    pdobrzynska Komandor forum

    Cześć, czołem, czuwaj.
    Witam WBW.
    Jeżeli będzie G&T, to piszcie proszę na sówki, bo nie ogarnę wszystkiego. Mam trochę do rozdania.
    A na wymianę potrzebuję różowe pałeczki - w zamian oddam różowy klej.

    Aaaa - event skończyłem i Piotr też.
     
  12. madzia0101

    madzia0101 Komisarz forum

     
  13. blau_grana

    blau_grana Nadzorca forum

    Madziu, odezwij się do mnie na sówkę /nick taki sam jak tutaj/. Albo spróbuj mnie do sąsiadów zaprosić - tylko nie wiem, czy mam jeszcze miejsce :)
     
    madzia0101 likes this.
  14. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    dzień dobry Ungusie
    za 10 minut ostatni chyba zbiór badyla u mnie
    ewencik skończony
     
    Last edited: Apr 17, 2015
  15. pdobrzynska

    pdobrzynska Komandor forum

    To gratulki w takim razie!!!!!!!
    Madziu odezwij się do mnie na sówkę - coś tam zaradzimy z granatami.;)xDxD
     
    madzia0101 likes this.
  16. hellwis

    hellwis Generał forum

    Hej kochani wieczorem ja melduję że jak ktoś ma zbędne kowhai to ja będę poszukiwać ,mogę zaoferować baobab ten z wyspy lub coś innego ,a kto co potrzebuje to pisać , jak mam to dam oby tylko dali to G&T :p:p:p:p
     
  17. pdobrzynska

    pdobrzynska Komandor forum

    Cześć Beatko.
    Niestety mam tylko jedno drzewko - sorry.:(:(:(
     
    hellwis likes this.
  18. hellwis

    hellwis Generał forum

    Maryś ja tak tylko napisałam w razie by ktoś miał ,ale nie wiem czy w ogóle będzie można wymieniać , no mnie się żadne nie trafiło i żałuję że wtedy pakietu nie kupiłam:):):):)
     
  19. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Hej Ungusie , witać mnie tu miło po 4-dniowej przerwie i szkoleniu! :) Szkolenia nie wnoszą nic poza tym ,że jest się z dala od domu i ktoś na tym zarobił. Widzę ,że event skończę jutro , nie napinałam się i nie korzystałam z roślin szklarniowych , bo szkoda mi SP.
    Natomiast nie wiedziałam ,ze jest "kod na młyn" , nie pisaliście o tym? Ja to wiem dzięki mojej wspaniałej Sąsiadce ! I skorzystałam.

    Beatko, samej szczęśliwości z okazji Urodzin , skończyłam "20" trzy tygodnie przed Tobą ! I to uznaję za dobry wynik xD
     
  20. pdobrzynska

    pdobrzynska Komandor forum

    A widzisz. Ja poprzednio też nie kupiłem pakietu i teraz żałuję. W ostatnich pakietach trafiło mi się i mam dodatkowo baobab i to drugie coś tam...
    Pisałem chyba, że gdybym miał kupić te drzewka, które wygrałem w pakiecie, to musiałbym wydać 3.290 florków. Tak że mnie osobiście opłaciło się kupić po 1-nym pakiecie. I myślę, że będę kupował właśnie pakiety, jak będą, bo warto.

    Witaj Madziu.

    A odnośnie urodzin znacie już ogólnoświatową zagadkę?