Unga-Bunga

Discussion in 'Kluby użytkowników' started by blau_grana, Aug 25, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Dzień dobry :)
    Śliczna....przepiękna pogoda....aż chce się żyć :) Nocne zbiory już mam za sobą , teraz posiałam owies i mogę dopić kawę.
    Muszę zrobić plan dnia coby żadna....nawet najmniejsza chwila mi nie uciekła :) Sama jestem bo mąż wyjechał to wszystko ode mnie zależy i nikt mi planów nie zmąci :p W domu kilka drapaków, a kot uparcie zabiera się za kanapę :( Zahaczył pazurami już w kilku miejscach....ale mów mu,że nie wolno to tylko popatrzy i nic sobie ze mnie nie robi :( Utrapienie...nie kot :(


    [​IMG]


    Współczuje :( to musiało być straszne....nawet nie potrafię sobie wyobrazić.
     
    madzia0101 likes this.
  2. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Hej Gosiu,
    dopiero przyszłam, na farmę nie zaglądałam jeszcze,
    czy to Twój osobisty kot?
    z tym drapaniem to jest problem, ja swoim kiciom obcinam pazurki, kiedyś jeździłam do weterynarza, ale teraz robię to z córką, jedna osoba przytrzymuje, druga obcina i przynajmniej nie mają "szpileczek"
     
    godia17 likes this.
  3. madzia0101

    madzia0101 Komisarz forum

    Witaski Ungusie.Widze ze aura dopisuje co niektorym.U mnie sie zanioslo i teraz bedzie lac a jeszcze wczoraj mialam plan grilowac w weekend:mad:.
    Myslalam i myslalam i sie pokusilam:p posadzilam 4 drzewka 2 tu i 2 tu zobaczymy co bedzie jak nic ciekawego to juz nie posadze nic>:(.
    No a teraz zostawiam cos na zab i zmykam real ogarnac

    [​IMG]

    Współczuje :( to musiało być straszne....nawet nie potrafię sobie wyobrazić.
    bylo ciezko ale dzieki wsparciu najblizszych udalo mi sie przez to przejsc.
     
    godia17 likes this.
  4. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Magda :) dziękuję za śniadanie....ślicznie podane. Przypomniałaś mi ,że trzeba jeść, a nie uwzględniłam tego w planie dziennym :). Muszę zrobić korektęxD. Zbieram owies sieję coś na dłużej i zmykam w real. Miłego dnia :)
     
    madzia0101 likes this.
  5. hellwis

    hellwis Generał forum

    Dziewczyny współczuję tych tragedii życiowych ,ja 12 lat temu poszłam na operację kamieni ,miało być 3 dni i do domu ,skończyło się na 7 operacjach ,pierwszy miesiąc walczyłam ,2 godziłam się ze śmiercią ,a 3 prosiłam żeby mnie zabrała i żeby to się skończyło ,ale mnie nie chciała i jestem :):) i w każdego życie jest wpisana ta nie miła część:(:(:(

    No dobra dość tych ponurych myśli ,dzień piękny idę do pracy na chwilę i dalej nie wiem co zrobić z drzewkami kupić nie kupić ,ale pewnie przeznaczę tą paczkę papierosów + zapalniczkę xDxDxDxD
     
  6. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Nie chce ...nic nie robie...nie chcę :cry: Pranie powiesiłam i schnie...pięknie dzisiaj.



    Małgosiu ...sama nie wiem jak to się stało,że nie widziałam Twojego posta...przepraszam :) To chyba wina Magdy i jej śniadania:p.
    Kotek mój...osobisty...prywatny i kofffam go :inlove:. Jest ze mną siedem lat i miłość nie gaśnie:inlove:. Zdjęcie za duże się wkleiło i przez to zamazane...ale uwierz śliczniusi jest. Chciałam mu kupić jakąś kotkę....śnieżynkę coby smutno mu nie było, ale przypomniałam sobie,że wykastrowany:eek: i tak żadnej pociechy by nie miał:p Musi więc zadowolić się moim towarzystwemxD
     
  7. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Hej Dziewczyny :) (Panów nie ma:p)
    Odpoczywam po pracach domowych :oops: Poczytałam i odpowiadam.

    Asiu , miałam Ci napisać ,że nieśplikiem nie ma co się martwić , bo mam, to tylko czekać na G&T i wyślę ,ale widzę ,że masz już.

    Beatko , kupiłam pakiety , miałam FL z promocji w większej ilości (też kupione za paczkę fajek +zapalniczkaxD)
    Wyszły: morelaXXL, nieśplik jap. , daktylXXLx2, bukXXL x 3 , migdałXXLx2 , jarząb dom. x 2 ,bezXXL , klonXXL, pigwaXXL , tarnina x2 , figowiecXXl , licziXXL , baobab x 2 , moringaXXL x2, cedrat , karambolaXXL , granatowiecXXL x 2,kiwiXXL x 2. Reszta XL do paska , do rozdania na G&T lub do pendolino:D Kochana pisz mi w każ dym poście :"Magda nie pal!". będę to powtarzać jak mantrę xD

    Gosiu , masz po prostu przesilenie wiosenne i nic Ci się nie chce...zaraz to jedna po drugiej wszystkie chwycimy. Jak nie masz drzewek z TS, to nie problem , bo każda z nas coś ma w zapasie, czekamy tylko na G&T i zapasy też uzupełnisz. Jeżami mogę do Ciebie strzelać ,a są tacy co ich nie mają ,a trafiły się im np. wilki czy koguty w nadmiarze. Jak ktoś będzie potrzebować , to kiwi (ptaki) mam 6 , też się podzielę. Kotek prześliczny i widać ,że rozpieszczany :D

    Madziu , dalej nam stawiaj takie śniadania, to niedługo "popękamy w szwach" , ja z pewnością , kg mi przybywają już od patrzenia na dobre jedzenie , a teraz wszyscy polecają posty :cry:

    Bogusiu , ja już parę lat temu oddałam do banków wszystkie karty płatnicze , debetowe i kredytowe , też za Waszą namową korzystam ewentualnie z paysafe , albo SMS .

    Natalko , jeszcze raz podziękowania za przeniesienie Domku do nowego forum . Dzięki temu mamy tu nową Madzię .

    Małgosiu , miej tu "oko na wszystko" i tonuj Gosię w przypadkach "zniechęcenia " , obie Małgosie-Gosie tu nam bardzo potrzebne.

    Marianku i Piotrusiu , jak się pojawicie , to ściskam serdecznie , bez Was też "już nie to"

    Madziunia , odezwij się między spacerami z futrzakiem , dzięki za wstawianą herbatkę ;)

    Wiem po sobie ,że jak wiosna w pełni , to coraz mniej czasu będzie na farmę , liczą się ogródki i balkony ....ale tu się tak fajnie ucieka od reala ;)
    Pozdrawiam Wszystkich !

    I życzcie mi żebym jak najszybciej przeszła na poziom 95 , bo kupowana pasza dla nienasyconych kiwi znowu doprowadzi mnie do bankructwa :cry::cry:
     
    godia17 likes this.
  8. hellwis

    hellwis Generał forum

    Magda nie pal

    Gratulację sadzonek a po kiwi i wilki to się zgłoszę coś fajnego znajdę w zamian

    Przyszłam z kijków i normalnie jakieś choróbsko mnie dopadło tak na poczekaniu ledwo żyję :cry:-.--.--.--.--.--.--.-
    drzewka posadzę jutro bo dzisiaj już idę do łóżka :sleepy::sleepy::sleepy:
     
  9. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Beatko , po kiwi to się zgłoś , po wilki niestety :cry:
    Czy miałaś już grypę w tym roku? Bo jakiś nowy szczep jest , ponoć każdy przechodzi , trzyma to draństwo długo. Mam nadzieję ,że po prostu zgrzałaś się na kijkach i chwyciłaś zwykłe przeziębienie , które przejdzie. Dzięki za hasło , dziś nie zapalę. Dzień to jest "pestka" , najgorszy wieczór ....ach usiąść na tarasie , kieliszek wina i ten papieros ....cudowne marzenie , więc nie pije i nie palę czyli wegetuję .......:p
     
  10. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Wróciłam z ogrodu i ledwo żyję
    a tak a propo
    znasz bajeczkę o złotej rybce?
    Złowiła stara baba złotą rybkę, a ta jej proponuje 3 życzenia za wolność
    potargowały się trochę i baba ma pierwsze życzenie
    - Spraw złota rybko, żebym była piękna i mloda
    trzask pras - wykonane, czas na 2 -gie życzenie
    -spraw złota rybko, żeby ta stara chałupa zamieniła się w piękny pałac z cudnym ogrodem
    zahuczało, zaszumiało i ze starej rozlatującej się chałupy wyłonił się piękny pałac
    - no to jakie masz 3-cie życzenie? - pyta rybka
    baba myśli, myśli i zobaczyła swojego starego wyliniałego kota
    - spraw złota rybko, żeby ten kocur przemienił się w młodego, przystojnego księcia....
    zaszumiało, zahuczało i obok stoi super przystojny facet....
    - i po coś mnie ty stara .... wykastrowała?:p:cry:xD
     
    godia17 and blau_grana like this.
  11. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Małgosiu padłam, dobrze ,że kota nie mam , bo to pierwsze co bym z nim zrobiła....a potem ....gdyby rybka....cóż żal...xD
    Ło matko ..przystojny , młody książe ....czy już trzeba wypić i zapalić?
    Żartuję , mam mantrę od Beatki.....

    Ungusie , do jutra.Pozdrawiam serdecznie.
    M.
     
    Last edited: Apr 11, 2015
  12. madzia0101

    madzia0101 Komisarz forum

    Witam dziewczyny:)
    Powinni mnie przykuc do kaloryfera hihihi.... obiecalam sobie ze nie bede sadzila no ale nastepne rosnao_O
    coz bedzie czym dzielic jak bedzie okazjaxD
    Poczytalam nio i tak

    Magda nie pal:)
    Gosiu a gdzie bedzie Tobie lepiej jak nie z nami;)

    Dziewczynki moje tez posiadam siersciuszka pazurkow mu nie obcinam bo nie drapie ale kapie go na okraglo bo bialyxDxD
    a teraz czas na sniadanko [​IMG]
    i zeby nie bylo herbatka slim fit:p
    [​IMG] Milego dnia
     
    godia17 likes this.
  13. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Hej Madziu
    Jak ty to robisz, że sierściuch daje Ci się wykąpać?
    Psa kąpałam, ale koty...:cry:
    kiedyś mój kot wytarzał sie w mule i próbowałam go wykąpać, było nas 2 osoby, krew się lała, kot chodził po ścianach i tak się skończyła kąpiel:cry:
     
    madzia0101 likes this.
  14. madzia0101

    madzia0101 Komisarz forum

    Hahahaha.....xD
    U mnie tez tak bylo ale po setnym razie sie poddal:p teraz tylko stoi i pacza tymi slepiami

    [​IMG] ;)
     
    godia17 likes this.
  15. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Dzień dobry :)
    Tak patrzę na śniadania serwowane przez Magdę to żałuję,że jestem mężatką :cry:. Śniadanka pod mój gust i na pewno ubiegałabym się o Twoje względy:inlove:
    [​IMG]

    obrazek fajny ...na sygnaturę by się nadałxD śliczne kotki
     
    madzia0101 likes this.
  16. madzia0101

    madzia0101 Komisarz forum

    Hahaha..... :oops:az sie zawstydzilam
    Gosienko to bierz je na sygnaturke:)
     
    godia17 likes this.
  17. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Magda sygnatury nigdy nie zmienię. Autorki nie ma już na forum , ale nadal ją pamiętam :) Tak jakoś do mnie ten kwiatek przylgnął i bez niego byłoby mi głupio.
    Niedziela zbyt szybko mi zleciała i znowu nic nie zrobiłam :(
     
    madzia0101 likes this.
  18. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    No to bierz się do roboty , Siostra, bo zaległości będą;)xD

    Witam cieplutko
    też niewiele dziś zrobiłam:p...
     
    godia17 likes this.
  19. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Małgosiu ja tylko czekam coby lenistwo mi minęło:cry: Zaległości już są i nic na to nie poradzę. Jak niechęć do pracy mi minie to migiem wszystko nadrobię:)

    Słonko cały dzień u mnie było ale wiatr dość silny. Wczoraj na lince kilka rzeczy zostawiłam bo były mokre to rano wszystko pozwijane , a bluza pod płotem leżałaxD. W nocy musiało porządnie wiać .
     
  20. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Dziewczyny , coś mi zaszwankowało ,bo po to pisałam tego długiego posta ,żeby Wam powiedzieć , iż się nie widzimy następne 4 dni, i to mi się nie wyświetliło! Wyjeżdżam i jadę z ludźmi którzy palą i piją. I boję się czy wytrzymam! Madziu , dzięki za "Magda nie pal" , teraz się okaże czy wytrzymam.
    Prezenty dobre duchy wyślą.
    Miłych dni dla Was !;)
     
    madzia0101 likes this.