tamarillo

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by bunny132, Apr 12, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. bunny132

    bunny132 Komandor forum

    skąd wziąć to drzewo bo w świątyni małp nie mogę go znaleźć :oops:
     
  2. Ciasteczkowa♥

    Ciasteczkowa♥ Komisarz forum

    Drzewo możesz odblokować w Świątyni Małp- posąg znajduje się w X pomieszczeniu (pierwsze drzewko z lewej):
    [​IMG]
    Koszt to 42 złote banany :)
    Proszę, tabelka: >>klik<<.
     
  3. bunny132

    bunny132 Komandor forum

    dzięki bardzo znalazłam. myślałam ze mam nie odblokowane chociaż zastanawiał mnie brak krzyżyka a ja go mam odblokowanego tylko nie kupiłam w sklepie xD;)
     
    Ciasteczkowa♥ likes this.
  4. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Ciasteczkowa♥, dziękuję za pomoc i temat zamykam :)
    Miłego wieczoru.
     
Thread Status:
Not open for further replies.