szarłat

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by -mala159-, Oct 2, 2018.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    to teraz do MOD-ów mam pytanie co sie dzieje z grą??Zebralam z głownej rosline eventową i chcialam posiac ale nie moglam,po przelogowaniu ......roslina zniknęła :(:(.Jak tu grać???Czy nic nie moze dzialac normalnie tylko ciagle wystawiacie nas graczy na .......wole wykropkowac bo cisna mi sie niecenzuralne słowa
     
    magdusia668 likes this.
  2. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Wszystkowiedząca wyrocznia

    Ja zebrałam i chciałam rozsiać dopiero i też szarłatu nie mam. Wypadajek jak się okazuje też>:( Ciekawe kto mi je teraz odda (dopisze )-.- ????
     
    bazyl2211 likes this.
  3. kevin

    kevin Forum Pro

    ja zebrałem 150 szt kombajn nie chciał siać po odświezeniu tez roslinkę wjebcieło i co z tego ze mam 100% do stodoły jak posiać się nie da
     
    bazyl2211 and magdusia668 like this.
  4. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    u mnie to samo, 100% do stodoły (wykręciłam 80 wejściówek!), do tego +1, czas bonusów leci, a szarłat (160szt) się rozpłynął.
     
    magdusia668 likes this.
  5. miwi45

    miwi45 Weteran forum

    Zgłaszam się z tym samym problemem :( Rozsiew się rozpłynął :(
     
    bazyl2211 and magdusia668 like this.
  6. -men07-

    -men07- Czeladnik forum

    podsiałem super nawozem i zośką szarłat a po zebraniu zniknął kto odda mi zośki i super nawóz, (cyrk na kółkach)
     
    bazyl2211 and magdusia668 like this.
  7. wiesi06

    wiesi06 Aktywny autor

    ja mam co prawda tylko (aż) +1 z pola, ale też czas bonusu leci, a Królowej brak...
     
  8. igor_02

    igor_02 Zaawansowany

    ciekawe co z tym zrobią ???
    jak widać to problem globalny
     
  9. KATARZYNA227

    KATARZYNA227 Czeladnik forum

    moja roślinka też zniknęła
     
  10. marynia53

    marynia53 Cesarz forum

    mnie też uciekła ewentowa roślina dla Królowej i Królowej w zegarze też nie mamxD:cry:xD:cry:>:(:(
     
    magdusia668 likes this.
  11. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    u mnie to samo, 100% do stodoły , do tego +1, czas bonusów leci, a szarłat się rozpłynął.
     
    magdusia668 likes this.
  12. barbra_89

    barbra_89 Forumowy żółtodziób

    u mnie ten sam problem po zebraniu rośliny brak
     
  13. jaewa

    jaewa Czeladnik forum

    Wow brak rosliny
     
  14. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

  15. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    Znikło i u mnie. Zebrałam 110 roślinek a w siewniku brak.
     
    magdusia668 likes this.
  16. Pepa2016

    Pepa2016 Mistrz forum

    Paski i koszyki w stodole są, ale roślina po zebraniu zniknęła.
    Zniknęła też ikonka eventu w pasku.
     
    magdusia668 likes this.
  17. wooolf1

    wooolf1 Naśladowca mistrzów

    u mnie to samoo_O
     
  18. bozenap2

    bozenap2 Okazjonalny autor

    A ja dopiero zaczęłam zabawę - posiałam i chciałam podlać wodą okazało się, że na polach nic nie ma
     
  19. Mikusia67

    Mikusia67 Czeladnik forum

    Roślinka jest w stodole i wypadajki też...tylko siać nie można...sprawdźcie sobie ...
     
  20. sekutnicowata

    sekutnicowata Aktywny autor

    tez to samo brak rosliny eventowej
     
Thread Status:
Not open for further replies.