Szaliczki

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by ***kacper***, Oct 22, 2015.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. ***kacper***

    ***kacper*** Baron forum

    Ciekawi mnie, kto rozdaje prezenty- właśnie dostałam 12 szaliczków.
     
  2. zazulec

    zazulec Książę forum

    Też powiększył się stan moich szalików o 12 sztuk. Ale nie widzę żadnych danych, aby sąsiedzi i znajomi wysłali. Ot ciekawostka.
     
  3. myszczak

    myszczak Forumowy żółtodziób

    Ja też, ja też! Pewnie jakiś prezent dla wszystkich tylko jeszcze nie ma nic na ten temat w OO :)
     
  4. magda1512

    magda1512 Komisarz forum

    Ja też dostałam szaliki. Pewnie jakaś rekompensata.
     
  5. winiulka

    winiulka Moguł forum

    witam
    u mnie tez wielkie zdziwienie-dopisało mi 12 szalików i nawet gratulacje otrzymałam
     
  6. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Również mi dopisało 12 szaliczków i gratulacje:D
     
  7. mk1286

    mk1286 Młodszy ekspert

    mam dokładnie to samo, nie wiadomo skąd dodatkowe 12 szalików
     
  8. {Monia}

    {Monia} Fanatyk forum

    Na niemieckim forum jest ogłoszenie, że w związku z błędnym pojawianiem się szalików dopisano każdemu po 12 szt jako rekompensatę.
     
    pretorianka, ***kacper*** and iza_79 like this.
  9. Bozenka

    Bozenka Zaawansowany

    To super że to rekompensata :) ,oby nie zabrali :-( .Też dostałam ):D
     
  10. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Wygląda na to że dostaliśmy niespodziewaną rekompensatę. Nie otrzymaliśmy jednak jeszcze oficjalnych informacji, kiedy takowe otrzymamy to zostaną zamieszczone w odpowiednim miejscu.

    {Monia}, dziękuję za pomoc.
     
    toDzasta and ***kacper*** like this.
  11. -terminator99-

    -terminator99- Forumowy żółtodziób

    Ja również otrzymałam 12 sztuk szalików
     
  12. jk_1982

    jk_1982 Wielki mistrz forum

    i ja też dostałem, nawet fajnie:D
     
  13. jacekandrzej

    jacekandrzej Forumowy żółtodziób

    U nas też już jest
     
  14. BA_Salsa

    BA_Salsa Guest

    Witam :) Pojawiło się w tej sprawie Ogłoszenie: KLIK.
    Czy autor wątku ma jeszcze jakieś pytania?
     
  15. ***kacper***

    ***kacper*** Baron forum

    Dziękuję. Czytałam - BP coraz bardziej pozytywnie mnie zaskakuje. Miłego wieczoru.
     
  16. BA_Salsa

    BA_Salsa Guest

    Pozdrawiam i skoro nie masz więcej pytań, wątek zamykam.
     
Thread Status:
Not open for further replies.