Sygnatura.

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by Goldmaster82, Oct 30, 2015.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Goldmaster82

    Goldmaster82 Moguł forum

    Wiem, że sygnatura może mieć maksymalnie 500x200 pikseli.
    Mam jednak pytanie czy jest gdzieś podany limit w kB, bo szukałem ale jakoś nie mogę trafić na taką informację.
    Chciałem sobie wrzucić gifa ale nie wiem czy nie za "ciężki" będzie.
     
    -katie1234- likes this.
  2. BA_Salsa

    BA_Salsa Guest

    Z tego co pamiętam, nie ma limitu jeśli mówimy o wadze sygnaturki. Wiadomo, że im cięższa, tym dłużej będzie się wczytywać, więc dobrze by było, by jej waga była "rozsądna". Poza tym możesz sprawdzić, jak grafika się wczyta i ile czasu będzie na to potrzebowała.
     
    -katie1234- likes this.
  3. Goldmaster82

    Goldmaster82 Moguł forum

    Dziękuję za odpowiedź i można temat zamknąć. :)
     
    -katie1234- likes this.
  4. BA_Salsa

    BA_Salsa Guest

    Również dziękuję, pozdrawiam i zamykam ;)
     
    -katie1234- likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.