Strefa Pełni

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by Kasiunia13, Oct 14, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Kasiunia13

    Kasiunia13 Baron forum

    Czy coś jest nie tak? Ma kłódkę na polach strefy pełni.Czy nie miała być otwarta cały miesiąc?
     
    aweva55 and MKMK2002 like this.
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Tak, wygląda na to, że jakiś nieplanowany błąd, już dopytujemy co się dzieje. Proszę o chwilę cierpliwości.
     
  3. Alairë

    Alairë Generał forum

    Właśnie kupowałam itemki w sklepie u Jacka, klikam, klikam i nic.
    Jack stoi tam gdzie stał, nic nie wskazuje, że go jednak nie ma.
    Jak się okaże, że kupiłam 4x ten sam, to się załamię... xD
     
  4. -Zarunia-

    -Zarunia- Forumowy żółtodziób

    Ja tu właśnie w tej samej sprawie, w polach pełni są kłódki a rano jeszcze widniała dynia z 432 godzinami.
    Czekamy zatem na odblokowanie stref.
     
    cyfrzakk likes this.
  5. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    zbieralam roslinki z pelni i naraz mnie wyrzucjlo:sleepy::oops:
    odswiezalam juz dwa razy i bez zmian
    aha, tez mam klodki:sleepy:
     
  6. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    U mnie też wiszą kłódki.
     
  7. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    U wszystkich Graczy strefa pełni jest wyłączona. Czekam na jakieś wieści, podejrzewam, że za chwilę zostanie ponownie aktywowana. Zaczekajmy cierpliwie.
     
    ma-ter and alekar like this.
  8. Kasiunia13

    Kasiunia13 Baron forum

    No to czekamy na ponowne otwarcie.
     
  9. 3ola4

    3ola4 Aktywny autor

    to jakaś rekompensata właśnie mialam robić zbiory jak czegoś nie zdąże albo żle posieje czy coś was to nie obchodzi a teraz będe do tyłu
     
    cyfrzakk likes this.
  10. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    juz wrocila pelnia;), wystarczy odswiezyc
    moim zdaniem to przygotowania do nowego ewentu;)
     
    cyfrzakk likes this.
  11. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    3ola4 moim zdaniem zbyt krótka przerwa aby była rekompensata ale o tym jak zawsze zdecyduje Producent gry.

    Wylogujcie się proszę i zalogujcie ponownie, strefa pełni powinna być już dostępna.

    Czy są jeszcze jakieś pytania?
     
  12. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Wszystko w porządku, kłódki zniknęły :D
     
    cyfrzakk likes this.
  13. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Czy u Ciebie nadal wiszą kłódki, czy masz jeszcze jako Autorka wątku jakieś pytanie?
     
  14. Kasiunia13

    Kasiunia13 Baron forum

    Już otwarte. Dziękuję, można powiesić kłodeczkę na temacie
     
  15. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Bardzo proszę i w takim razie temat zamykam.
     
Thread Status:
Not open for further replies.