Spowolnienie gry

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by katbit, Mar 28, 2018.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. ammi1952

    ammi1952 Okazjonalny autor

    mam to samo wrrrrrrrrrrrrrrrr
     
  2. Anetta41

    Anetta41 Chodząca legenda forum

    z resetuj komputer to powinno pomóc , bo mi pomogło
     
  3. bari06

    bari06 Półbóstwo forum

    Potwierdzam , u mnie wczoraj rano i dzisiaj rano też strasznie gra muliła przy porannych zbiorach. Przelogowanie trochę pomogło.
    Tyle zgłoszeń , więc nie jest to jednostkowy problem.
     
  4. adikab

    adikab Ekspert forum

    U mnie gra śmiga cały czas bezproblemowo. Nie odczułem żadnego dyskomfortu od początku trwania eventu. Korzystam na przemian z Goole Chrome na PC/lapku i Puffin na telefonie.
     
  5. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    dołączam się - muli dwa dni
     
  6. Patrymon

    Patrymon Czeladnik forum

    gra niestety strasznie muli i spowalnia, mimo czyszczenia ciasteczek i pamięci
     
  7. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Chodząca legenda forum

    Mogę zaproponować tylko kontakt z Pomocą techniczną, o którym pisałyśmy na poprzedniej stronie.
     
  8. Myszołka

    Myszołka Czeladnik forum

    U mnie też muli sam młyn chodzi już półgodziny nie wiem czy mam z niego wyjść czy czekać
    i tak na każdej przeglądarce może powiecie mi na jaką wejść żeby było tak jak dawniej
    problem zaczął się od kiedy event zaczął nakładać się na event może organizatorzy wymyślą jeszcze więcej
    eventów czemu by nie
    dla mnie wina jest po stronie gry
     
    MKMK2002 likes this.
  9. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

  10. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Myszołka Twój kolejny post usunęłam, przypominam, że dział Pomocy nie służy do zamieszczania opinii a do zadawania pytań/ zgłaszania problemów. Zapraszam do wątków dyskusyjnych tutaj: >>klik<<.
     
  11. malinka5010

    malinka5010 Naśladowca mistrzów

    Witam, to prawda ta gra zaczyna być udręką a nie przyjemnością. To wtyczka Adobe flash Player przestaje działać i stąd są te problemy w spowalnianiu gry. Przecież była informacja, że będą problemy z wtyczką a nie długo trzeba będzie pomyśleć o innym zabezpieczeniu technicznym by gra mogła działać. Tylko, że te problemy ze spowalnianiem gry cyklicznie się powtarzają od dłuższego czasu.
     
    Last edited: Apr 1, 2018
    MKMK2002 and wiocha5 like this.
  12. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    malinka5010 gra nadal oparta jest na technologii AFP i nie została jeszcze przeniesiona na inną, nie znamy przyczyny spowolnienia i zapraszamy do PT.
     
  13. malinka5010

    malinka5010 Naśladowca mistrzów

    Dziękuję Atenko za odpowiedź , ale ja gram też w inną grę i powtarza się to samo , gra zaczyna spowalniać a nawet zatrzymuje się obraz i wyskakuje informacja ,że trzeba odświeżyć wtyczkę bo przestała działać. Nie mniej jednak skorzystam z pomocy PT. Pozdrawiam i Wesołych ŚwiątxD
     
  14. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    malinka5010, informacje na temat reinstalacji wtyczki AFP znajdziesz w tym poradniku KLIK.
     
  15. zoafi

    zoafi Wyjątkowy talent

    gra tak muli że nawet młyn nie ma siły do pełnego obrotu. O kole fortuny nie wspomnę....haczy się na mandragorze, której w stodole mam do oporu.
     
  16. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    zoafi, zgłoś się proszę do Pomocy technicznej. Przeczytaj również wcześniejsze posty z poradami.
     
  17. wiocha5

    wiocha5 Weteran forum

    gra bardzo wolno chodzi ..nie da sie nic zrobic !!

    gra stała sie udręką sama w sobie..gram bo mi żal ponad 8 lat i czasu jaki tu spędziłem

    Twoje posty połączyłam, ponieważ na forum nie piszemy swoich postów jeden pod drugim. Jeśli chcesz coś dopisać, to korzystaj proszę z opcji "Edytuj"przy poprzednim swoim poście.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->Edycja posta oraz Łączenie postów
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń
    MOD_Zła
     
    Last edited by moderator: Apr 1, 2018
    Renia1920 likes this.
  18. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    wiocha5 - przeczytaj, proszę wcześniejsze posty z rożnymi poradami oraz napisz zgłoszenie do Pomocy Technicznej.
     
  19. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Brak kolejnych pytań więc temat zamykam.
     
Thread Status:
Not open for further replies.