SMOD_Casino

Discussion in 'Kto jest kim - ekipa' started by SMOD_Casino, Jun 5, 2015.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Szarlotkę to ja mogę o każdej porze dnia i nocy :p
     
    bari06 and diablica3 like this.
  2. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Żebyś za długo czekać nie musiał, bo dziewczyny mocno zajęte :)
    [​IMG]
    Poświęciłam się i upiekłam :)
     
  3. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Tyle słodkości a ja miałem zacząć ćwiczyć .....od jutra :p
     
    bari06, diablica3 and MOD_Yasmina like this.
  4. MOD_Yasmina

    MOD_Yasmina Guest

    No, ja tam strasznie zajęta nie byłam;)xD, tylko obiadek moim Panom przygotowałam;):D
    Krzysiu, jeżeli pozwolisz, to ja tylko kawałeczek uszczknę, bo nie pamiętam kiedy szarlotkę jadłam.
    Pewnie jest jeszcze ciepła, to lecę po lody waniliowe:D


    Krzysiu, na ćwiczenia zawsze jest czasxD
     
    bari06, diablica3 and SMOD_Casino like this.
  5. diablica3

    diablica3 Ambasador forum


    A ja swoją szarlotkę z budyniem za 30 minut wyciągam z piekarnika xD Później przyniosę na spróbowanie :p
     
    bari06 and SMOD_Casino like this.
  6. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Nie mogę się doczekać :D
     
    diablica3 likes this.
  7. diablica3

    diablica3 Ambasador forum

    Już jestem xD, a oto i moje ciacho :p

    [​IMG] [​IMG] smacznego xD
     
  8. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    O mało co nie ugryzłem monitora :DxD:cry:
     
    diablica3 and MOD_Yasmina like this.
  9. MOD_Yasmina

    MOD_Yasmina Guest

    Z masą budyniową? Mniam:D
    Ja tylko, jak zwykle...okruszeczki skubnę;), ale te gwiazdki...jak je zrobiłaś?
     
    diablica3 and SMOD_Casino like this.
  10. MOD_Scarlett

    MOD_Scarlett Guest

    o_Oo, podoba mi się ta szarlotka (szkoda, że nawet okruszek nie został), chętnie bym wypróbowała tylko czy możesz wrzucić przepis do wątku Kuchenne tajemnice? Przejrzałam wykaz ale nie znalazłam :(
     
    diablica3 and SMOD_Casino like this.
  11. bari06

    bari06 Półbóstwo forum

    Witam :) widzę że zajadacie się jabłecznikiem , to ja też przyniosłam na skosztowanie :)

    [​IMG]

    Smacznego :D:D
     
    diablica3 and SMOD_Casino like this.
  12. MOD_Yasmina

    MOD_Yasmina Guest

    Ło matko, same szarlotki, nie wiadomo którą wybrać;):)
     
    diablica3 and SMOD_Casino like this.
  13. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Aniu, a bierz którą chcesz :D:p
     
    diablica3 and MOD_Yasmina like this.
  14. MOD_Yasmina

    MOD_Yasmina Guest

    Dobrze:), to biorę tę z gwiazdkami:D.
    A dla Ciebie wystarczy?
     
    SMOD_Casino and diablica3 like this.
  15. diablica3

    diablica3 Ambasador forum

    [​IMG] :p



    Foremką do mini ciasteczek :)
    Ok, w wolnej chwili postaram się wrzucić :)



    Czuję się zaszczycona [​IMG] Ja zjadłabym kawałeczek szarlotki Bari z kokosem [​IMG]
     
    MOD_Yasmina and SMOD_Casino like this.
  16. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Cześć Casino :)
    Dziewczyny karmią Cię samym ciastem ;) a ja coś innego przyniosłam :D

    [​IMG]
    Mam nadzieję, że lubisz :D:D:D
     
    bari06 and SMOD_Casino like this.
  17. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    O! I wreszcie coś konkretnego ... jeszcze tylko podsmażyć na patelni i będzie idealnie ;)
     
    bari06 and draculik34 like this.
  18. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Koniecznie z cebulką :D
    Tak czułam, że Ty z tych mięsożernych :D
     
    SMOD_Casino likes this.
  19. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    No dobrze. Żeby Casino sie nie poparzył, i żeby nie było, że Zła jest tak bardzo zła, usmażyłam i proszę bardzo:
    [​IMG]
     
    bari06, SMOD_Casino and draculik34 like this.
  20. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Chodząca legenda forum

    O jaaaa... aż mnie ślinka pociekła. Ale od kaszanki z patelni wolę grillowanego krupnioka :p
    Nie żeby to było co innego, ale po śląsku po prostu smakuje lepiej ;)