SMOD_Casino

Discussion in 'Kto jest kim - ekipa' started by SMOD_Casino, Jun 5, 2015.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Trzymaj się cieplutko :)
    Ja tymczasem lecę pogadać z Elvisem ;)xD
    To był zdecydowany priorytet 8)
     
    -nefretete1- and BA_Czerwona like this.
  2. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Chodząca legenda forum

    Tylko o kwiatkach i pierścionku nie zapomnij :)
     
    -nefretete1- and SMOD_Casino like this.
  3. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Na razie się poznajemy, ale kto wie ... ;)

    Zmykam już, dobranoc :)
     
    -nefretete1- likes this.
  4. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Chodząca legenda forum

    Jak się będziesz tak zbierać...
     
    -nefretete1- and SMOD_Casino like this.
  5. diablica3

    diablica3 Ambasador forum

    Przyda się do pracy na farmie żebym ja mogła wygrzewać się w łóżeczku:p Już dawno tak źle się nie czułam:(
    ok! farma obrobiona, zmykam żeby nikogo nie zarazić :)

    mam nadzieję że nie trzeba będzie przebukować biletów ;)
     
    -nefretete1- and SMOD_Casino like this.
  6. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Chodząca legenda forum

    No nie, na farmie to sobie musisz radzić sama, to niezgodne z OWH ;) Z własnego doświadczenia wiem, że farmerski mąż częściej odciąga od pracy na roli...
    To co, mam się w sobotę robić na bóstwo? :)
     
  7. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Zawsze mogę wesprzeć cenną radą ;)
    Zdrówka życzę :)
    No to lecimy :D
     
  8. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Chodząca legenda forum

    No, i to lubię :)
    Jakby coś, będzie na mnie :D
     
  9. BA_Ghost

    BA_Ghost Guest

    No proszę - zostawić towarzystwo na 2 dni bez nadzoru i już odpadasz na boczny tor :oops:
    No wiesz? Przecie to wina Casino xD
     
  10. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Chodząca legenda forum

    A tam, ja nigdzie nie uciekłam na dwa dni, a i tak nie chcieli mnie zaprosić... Myśleleli, że się nie zorientuję i nie wproszę :D
     
  11. BA_Ghost

    BA_Ghost Guest

    Rozumiem że jak następnym razem będę wybierał się na Wawę to mam wstąpić po Ciebie?
     
  12. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Chodząca legenda forum

    Możemy to rozważyć :) Bo wiesz, ja bardzo lubię swoją pracę, a jak sklepu nie otworzę to mogę jej już nie mieć :D
     
  13. BA_Ghost

    BA_Ghost Guest

    Zadzwonimy do kierownika (kierowniczki) i powiemy że niedyspozycja Cie dopadła i po sprawie. Jak trzeba to usprawiedliwienie napiszę ;)
     
  14. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Ryś, jak będziesz następnym razem w mojej okolicy to nie pytaj się Emilki tylko od razu obierz kierunek przez Kielce :D
    W ostateczności to i kierowniczkę możesz zabrać :p
     
  15. -nefretete1-

    -nefretete1- Chodząca legenda forum

    No ładnych rzeczy to ja się dowiaduje ,jakiś ślub ,jakieś pomidorki i co ja nic nie wiem:p
    Nie wiem czy ja Ci to wybaczę :p
     
    diablica3, BA_Ghost and SMOD_Casino like this.
  16. Krzychu2907

    Krzychu2907 Baron forum

    O, to i po drodze po mnie wstąp, do Wawy zawsze chętnie się przejadę :)
     
  17. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Chodząca legenda forum

    Dobreeee :D myślę, że na drugą opcję szefowa mogłaby się zgodzić :D
     
  18. diablica3

    diablica3 Ambasador forum

    bo to miał być cichy ślub, Elvis i my :inlove::pxDale z BA jako starszą druhną też był piękny xD
     
  19. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Chodząca legenda forum

    Ja tam przecież tylko podglądałam ;)
     
  20. diablica3

    diablica3 Ambasador forum


    taaa a wianek to kto złapał?;>