sezon

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by HMJS, May 5, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. HMJS

    HMJS Stały bywalec

    czy mi się wydaje czy sezon zakończył się o dzień wcześniej niż pokazywał zegar? wczoraj u mnie jeszcze były 2 dni do końca. O co chodzi?
     
  2. MOD_Cookie

    MOD_Cookie Wszystkowiedząca wyrocznia

    Sezon zakończył się dzisiaj o godz. 14:00, zgodnie z informacją podaną w Ogłoszeniu oraz poradniku. Wskazania zegara eventowego również były właściwe i zarówno wczoraj, jak i dzisiaj czas do zakończenia wskazywał już w godzinach. Być może spojrzałeś na inny event, stąd ta sytuacja?
    Obecnie trwa okres posezonowy, który zakończy się 8.05 o godz. 14:00.

    Czy masz jeszcze jakieś pytania?
     
  3. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    A chodzi o to, że zamiast zegar odliczać dni co 24h, od 14:00 do 14:00, to robi przerzutkę o 3:00.
    I dlatego zamiast rano na zamiast widzieć dzień do końca, zegar odlicza ostatnie godziny.
    Tak fachowcy z BP sobie umyślili.
    Mogliby sezony startować i kończyć o północy.
    Wtedy nie było by takich szopek, a i pasowałoby to z resetem zleceń.
    Ale jest, jak jest.:(
     
    AnnDżelina, abc2016 and MOD_Cookie like this.
  4. MOD_Cookie

    MOD_Cookie Wszystkowiedząca wyrocznia

    hlnrys dziękuję za pomoc :) Chociaż u mnie wyświetlało się poprawnie, bo liczyłam, czy uda mi się zrobić jeszcze jedno zapętlenie przed końcem ;)

    Czy Autor ma jeszcze jakieś pytania?
     
  5. HMJS

    HMJS Stały bywalec

    No właśnie też patrząc na zegar uznałam że mam czas popołudniu na dokończenie i zdobycie nagród a tak lipa. Trochę to nie fair :( Nie, autor nie ma pytań. Autor jest rozczarowany BP
     
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    W takim razie temat zamykam. Miłego dnia życzę.
     
Thread Status:
Not open for further replies.