Opinie Sezon Letni

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by Eviana, Jul 17, 2025.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. hiacynta

    hiacynta Chodząca legenda forum

    Miałam tym razem nie robić sezonu ale zmieniłam zdanie, rozpoczynam go dopiero dzisiaj. Nagrody dla mnie nie ciekawe. Szkoda, że nie ma gronostaja, bo jeszcze nie udało mi się go zdobyć. A kupony przydatne w każdej ilości, nie gardzę
     
    tamako and -mala159- like this.
  2. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    też nie mam gronostaja ale drzewko się przyda i żetony ;)
     
    hiacynta likes this.
  3. hiacynta

    hiacynta Chodząca legenda forum

    Też tak uważam, to w zasadzie jedyne co przyciąga. Późno ten event rozpoczęłam, nie liczyłam czy zdążę czasowo
     
    -mala159- likes this.
  4. ***MoniaM***

    ***MoniaM*** Młodszy ekspert

    Mam nadzieję,, że masz racje :)

    Naprawdę !? Aż tyle masz ? Jaki masz poziom ?

    Twoje posty połączyłam. Jeśli chcesz coś dopisać, to korzystaj proszę z opcji "Edytuj" przy poprzednim swoim poście.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->KLIK
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń

    MOD_Zła
     
    Last edited by moderator: Jul 31, 2025
    hiacynta likes this.
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    ***MoniaM*** widzę, że wróciłaś i nadal masz 3 wiersze w podpisie sygnatury a zgodnie z Regulaminem forum możesz mieć tylko 2 (czcionką o wymiarach max. 3).
    Usuń proszę te emotki z podpisu i będzie dobrze. To ostatnia moja prośba.
     
    hiacynta likes this.
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    ***MoniaM*** dziękuję za zastosowanie się do mojej prośby. Twój post usunęłam. Jeśli masz jakieś zastrzeżenia do mojej pracy to możesz zgłosić ten fakt do PT, zgodnie z poradnikiem: Pomoc Techniczna. Na forum dyskusja taka jest niedozwolona.

    -mala159- dziękuję za pomoc i Twój post dla porządku również usuwam.

    ***MoniaM*** Twój kolejny post niezwiązany z tym tematem usunęłam. Proszę o rozmowy na temat Sezonu i nie zaśmiecanie wątku.
     
    Last edited: Aug 1, 2025
    hiacynta likes this.
  7. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    ***MoniaM*** kolejny Twój post usuwam i po raz ostatni proszę - nie zaśmiecaj tego tematu postami, które w żaden sposób nie są z nim związane.
    Gdybyś zechciała wcześniej zapoznać się i stosować do Regulaminu forum, który obowiązuje wszystkich i zaakceptowałaś go to wiedziałabyś w jakim miejscu i o czym można pisać, i nie byłoby takich sytuacji. Dodam, że nieznajomość Regulaminu nie zwalnia od odpowiedzialności za jego łamanie.
    A jeśli czegoś nie wiedziałaś czy też nadal nie wiesz to jest na forum dział Pomoc i tam z kolejnymi pytaniami zapraszam.
     
    hiacynta likes this.
  8. hapsak89

    hapsak89 Hrabia forum

    Zdobyłam ulepszenie sezonowe i jakże się zdziwiłam, że w pasku mam dwaxD zapomniało mi się wystawić z poprzedniego sezonu:oops:
     
    hiacynta, Honorat. and -mala159- like this.
  9. hiacynta

    hiacynta Chodząca legenda forum

    Dla mnie to nic nowego, ja wiecznie zapominam o wystawce, a w pasku mam już ich tyle, że kompletnie już nie wiem co do czego przypiąć.
    Gratuluję ukończenia, ja mam zrobione 32/39
     
    hapsak89 likes this.
  10. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Chwilowo jest błąd wyświetlania i V wyświetla się jako IV ale profity daje prawidłowo czyli dla V. Jest to już zgłoszone.
     
    hiacynta and hapsak89 like this.
  11. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Potwierdzam. Widoczna IV daje procenty jak V
     
    hiacynta likes this.
  12. kuba200803

    kuba200803 Czeladnik forum

    Atenko i Aniu dziękuję za informacje,nie wiedziałam skąd u mnie ten błąd.
     
    hiacynta, ania12355 and SMOD_Atena like this.
  13. karol540

    karol540 Forum Pro

    sezon już zakończony
    drzewko stoi na bahamie
    milej niedzieli wam zyczę
     
  14. twardy81

    twardy81 Komisarz forum

    Finito
     
    hiacynta and hapsak89 like this.
  15. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    Dziękujemy za opinie. Temat zamykam i przenoszę do archiwum.
     
Thread Status:
Not open for further replies.