Reklamy i kinopunkty

Discussion in 'Pytania ogólne' started by monter52, Jun 22, 2026 at 11:59 AM.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. monter52

    monter52 Młodszy ekspert

    Witam. Czy nachalne reklamy, ukazujące się co chwilę przy każdym logowaniu lub odświeżeniu gry, można przekierować do Kina farmeramy? Kiedyś za oglądanie reklam dostawaliśmy kinopunkty, które można było wymienić, a teraz BP nabija sobie kasę zmuszając nas do oglądania reklam. Mam nadzieją, że da się coś z tym zrobić. :(
     
    ~czarodziejka and Lunari78 like this.
  2. Lunari78

    Lunari78 Książę forum

    a jak ty się logujesz ? klient czy strona gry
     
  3. monter52

    monter52 Młodszy ekspert

    Loguję się przez ogólną stronę na laptopie. Nie gram na kliencie.
     
  4. e-MK-a

    e-MK-a Młodszy ekspert

    Jakie reklamy? Ja tam żadnych reklam nie widzę... 8)
     
  5. {Monia}

    {Monia} Fanatyk forum

    kino działa tylko dla niemieckich graczy
    a mi się nie pokazują żadne reklamy przy logowaniu.
    Myślę że da się temu zaradzić ale wg nowego regulaminu forum nie mogę ci napisać co masz zrobić żeby ci się nie wyświetlały.
    Musisz sam/sama znaleźć odpowiedz na to pytanie.
     
  6. Karakuliambro

    Karakuliambro Książę forum

    Ja też na swoim koncie nie mam żadnych reklam,ale chyba tylko dlatego, że swego czasu całkiem dużo kupowałam i teraz też kupuję, co prawda sporadycznie, ale kupuję. Na innym koncie, gdzie nic nie kupuję, reklamy są, ale tylko podczas logowania, po prawej stronie ekranu. Gdzieś na forum jest informacja ile razy trzeba dokonać zakupu, aby reklamy zniknęły. To legalny sposób na reklamy.
     
  7. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Graczom dziękuje za pomoc.
    Czy autor wątku ma jeszcze jakieś pytanie?
     
  8. monter52

    monter52 Młodszy ekspert

    Nie mam więcej pytań.
     
  9. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    W takim razie temat zamykam.
     
Thread Status:
Not open for further replies.