rekiny

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by ~czarodziejka, Jan 23, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dlaczego ci co mieli wystawione zagrody rekinów mogą je nadal hodować a ci co mieli zagrody w pasku muszą je odblokować teraz za banany? Żeby było sprawiedliwie to po zbiorze powinny im "zniknąć z pola" do paska.
     
  2. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Witam. Nie ma technicznej możliwości, żeby rekiny same znikały z pól. Po schowaniu do paska już nie będzie możliwości ich wystawienia bez odblokowania posągu.
    Bez odblokowania posągu nie ma możliwości robić paszy i handlować na targu więc i tak nikogo nie ominie wydatek ZB na odblokowanie posągu.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  3. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Wszystkowiedząca wyrocznia

    Jak ktoś ma paszę to może "nie ściągać" i banany zaoszczędzić. Nie w porządku to i koniec.
    Pytań nie mam. Miałam nadzieję, że to"zamknięcie" w pasku to chwilowy bład. Jak widzę niestety nie :(
    Można zamknąć.
     
  4. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Pasza wcześniej czy później i tak się skończy więc złotych bananów nikt nie zaoszczędzi.
    Temat zamykam.
     
Thread Status:
Not open for further replies.