Raszple 50+

Discussion in 'Kluby użytkowników' started by Mirka, Dec 12, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. ewaawe

    ewaawe Młodszy ekspert

    Witam
    Hej pamiętacie mnie jeszcze?
    bo ja tu modlę się już nad książkami nie wiem czasem jak się nazywam chyba nauka jest dla młodszych ale cóż jestem to muszę ciągnąć dalej, mam jeszcze kilka egzaminów w tą sobotę i niedzielę może wyjdę na czysto jak się uda to się ududkam [​IMG]
    i będę balować do samego rana wszystkie was zapraszam
     
    Anetta41, tersea51 and Alicjanastka like this.
  2. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam wieczorkiem. Byłam w domku przed 20 tą. Tylko trochę trwało za nim ogarniesz i usiądziesz do kompa. W sumie dobrze bo jest to zmiana przednowotworowa i jeśli zostałaby pozostawiona to jest duże prawdopodobieństwo wystąpienia w niej raka, ale została usunięta w całości i na tym można leczenie zakończyć. Czyli jednak trzeba znamiona badać i pokazywać lekarzom a nie pozostawiać samym sobie. Teraz będę zmykać, dobranoc. Tereniu dzięki, już puść te kciuki, pa, pa.

    [​IMG]
     
    ewaawe and Anetta41 like this.
  3. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Pobudka [​IMG] Alu dobrze że już po wszystkim !!!!
     
    ewaawe, Alicjanastka and Anetta41 like this.
  4. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum


    Hej, pamiętamy, oczywiście, że pamiętamy!!pisałaś o tych egzaminach w czerwcu.. było to parę miesięcy temu, jak ten czas zaiwania..Też będę Ci kibicować - napewno zdasz z super wynikiemxD.
    [​IMG]




    Alutek - bardzo się cieszęxDDostałaś wspaniały prezent od losu na imieniny.. A odemnie dziś z tej okazji najserdeczniejsze życzenia zdrówka, kasy i rodzinnego szczęścia - przesyłam do tego buziole TeresaxD[/quote]
     
    ewaawe, Alicjanastka and Anetta41 like this.
  5. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam wszystkich serdecznie, też bardzo się cieszę, że wszystko jest ok. i jeżeli cokolwiek gdzieś zauważę to idę do lekarza, nie czekam i nie lekceważę. Dzięki Tereniu za życzonka, a ja życzę wszystkim miłego dzionka. Dzisiaj mam zamiar kosić trawkę, zmykam, buziaki dla całego Raszpelkowa i Raszpelek no i nie tylko xD.


    [​IMG]
     
    ewaawe and Anetta41 like this.
  6. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Alu dla Ciebie [​IMG]
     
    ewaawe, Anetta41 and Alicjanastka like this.
  7. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Dziękuję Danusiu xD
     
    ewaawe and Anetta41 like this.
  8. annals388

    annals388 Komisarz forum

    ALICJO - wszystkiego najlepszego , spełnienia marzeń i duzo zdrówka.:):)
     
    ewaawe, Alicjanastka and Anetta41 like this.
  9. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    witam :)

    Alu, ja co prawda nie trzymałam kciuków, ale byłam cały czas myślami z Tobą i cieszę się bardzo na szczęśliwe zakończenie...

    ja właśnie wróciłam z mammografii i też mam nadzieję na satysfakcjonujący mnie wynik...

    miłego dnia życzę :)
     
    ewaawe, Alicjanastka and Anetta41 like this.
  10. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Dziewczynki dziękuję. Grażynko będzie dobrze. Oglądam mecz, już powinien być koniec, przeciągają. Hurraaa......... wygraliśmy.!!!!


    Wpadłam jeszcze raz a tu nikogo nie ma, życzę spokojnej nocki.

    [​IMG]
     
    Last edited: Jun 21, 2016
    ewaawe and Anetta41 like this.
  11. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam słonecznie i miłego dnia życzę [​IMG]
     
    ewaawe and Anetta41 like this.
  12. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Dzień dobry wszystkim. Danusiu dzięki za kawkę i serniczek. Miłego dnia życzę.


    [​IMG]
     
    ewaawe and Anetta41 like this.
  13. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam ławeczkę.
    To jak nie ma sernika to ja kawusię. :pxDxDxD
     
    ewaawe, Anetta41 and Alicjanastka like this.
  14. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam wieczorkiem. Co tutaj tak pusto. Dzisiaj mam narodowe barwy:):DxD Wszystkim życzę dobrej nocki.


    [​IMG]


    Nie wiem co tam porobiłam, że te zdjęcia mi tak brzydko wychodzą???
    Podpowiedzcie, co zrobić, żeby nie było tego białego???​
     
    Last edited: Jun 22, 2016
    ewaawe and Anetta41 like this.
  15. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam Raszpelki i nie tylko [​IMG] Miłego dnia życzę :D:D Gdzie podziewają się nasze dziewczęta :cry::cry:
     
    ewaawe, Anetta41 and Alicjanastka like this.
  16. annals388

    annals388 Komisarz forum

    Alicjo- paznokietki super :)
    Upał daje mi w kuper a jeszcze troszkę popracowałam w ogródku. Zaraz biegnę do bratowej z zyczeniami i bukietem .
    Niesety prosto z imprezki na noc do fabryki :(
     
    Anetta41 and Alicjanastka like this.
  17. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Dzięki Aniu. Ja dzisiaj siedziałam z dziećmi na dworze od 9-12 a później poszliśmy o 14-16,30 , ale to już w cieniu, bo nie do wytrzymania na słońcu, a jutro jeszcze cieplej ma być. Miłej imprezki. Danusiu dzięki za poranną kawkę.
     
    Anetta41 likes this.
  18. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    witam :)
    jakoś dopełzłam do naszej ławeczki...ta pogoda, to nie na moje zdrowie...jestem nie do życia... gotować mi się nie chce, jeść mi się nie chce, dzisiejszy dzień na soku pomidorowym jadę, dobrze, że ślubny ma II zmianę...

    spokojnego wieczorku, więcej chłodu, może nawet deszczu Wam i sobie życzę :)
     
    Anetta41 and Alicjanastka like this.
  19. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i miłego dzionka życzę [​IMG] Deszczu nie widać a by się przydał :cry: Wieczorkiem zapraszam na małą imprezkę :D:D
     
    Anetta41 likes this.
  20. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam.
    [​IMG]

    Deszcze na niedzielę dopiero zapowiadają z burzami niestety. U nas też smaży.
     
    Anetta41 and Alicjanastka like this.