pytanie o kino

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by zoafi, Feb 7, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. zoafi

    zoafi Wyjątkowy talent

    czy w ogóle ma sens zaglądanie do kina kiedy wciąż nie ma filmów? ponoć filmy są od sponsorów. Skoro ich brak to po co zajmować plac, którego tak brakuje do postawienia itemów.
     
  2. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Kino znajduje się w mieście.Tam nie stawiamy itemów,ani niczego innego zresztą też.To że nie działa,to inna sprawa,ale na pewno nie zabiera nam miejsca.
     
  3. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    zoafi jeśli chodzi o miejsce, na którym jest budynek Kina w mieście to ta powierzchnia i tak nie byłaby przeznaczona na itemy nawet gdyby usunięto budynek, a jeśliby zostało usunięte i jakimś cudem ktoś zdecydował przeznaczyć to miejsce na itemy to postawilibyśmy ich tam kilka, jak dla mnie bez sensu choć filmów również nie mam.
    Jednakże opcja ta dostępna jest u Graczy wszystkich krajów, w których dostępna jest gra i tam gdzie są sponsorzy są również filmy tak że póki co Kino nie będzie usunięte. Jeśli coś się zmieni a my otrzymamy w tej sprawie informacje z Centrali to zostaną one przekazane Graczom w formie Oficjalnego Ogłoszenia.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?

    foczunia84 dziękuję za pomoc.
     
  4. zoafi

    zoafi Wyjątkowy talent

    dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam
     
  5. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Również dziękuję i temat zamykam.

    wiocha5, Twój post usunąłem ponieważ to nie jest dział z pomysłami.
     
Thread Status:
Not open for further replies.