puzzle

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by wbgosia, Sep 13, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. wbgosia

    wbgosia Mistrz forum

    może mi ktoś napisac o co chodzi z puzlami.układam normalnie puzle i jak dam ostatni dobry kawalek to napisy wyślij i wyzeruj robia się szare i nic nie mogę zrobić.czy to jakiś błąd czy cos robie zle?już kilka razy probowalam i nic nawet się wylogowalam
     
  2. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    wbgosia, prawidłowe ułożenie ostatniego kawałka puzzli na planszy automatycznie kończy minigrę. Dlatego w momencie dołożenia ostatniego fragmentu przyciski te stają się nieaktywne (szare) i niemal równocześnie pojawia się okienko informujące o ilości punktów uzyskanych za minigrę. Dokładnie tak powinno być.

    Czy to wyjaśnia Twoje wątpliwości?
     
  3. wbgosia

    wbgosia Mistrz forum

    już jest ok musial mi się laptop zawiesić.teraz mi już wyskakują nagrody.dziekuje
     
  4. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    Skoro gierki działają już prawidłowo - zamykam wątek. Miłego dnia:)
     
Thread Status:
Not open for further replies.