puchary

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by kamisiaj3, Dec 26, 2015.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. kamisiaj3

    kamisiaj3 Forumowy żółtodziób

    nie wiem co się dzieje oddałam do spółdzielni rośliny i zwierzęta a puchary nie zmieniły poziomu proszę o pomoc
     
  2. Kathea

    Kathea Baron forum

    Jeżeli oddałaś w spółdzielni na tyle towaru aby przejść kolejny poziom/ulepszenie to wygrany puchar znajduje się w pasku, jako item. Musisz go (ten nowy, wygrany, puchar) dołożyć do tego co masz postawionego na polu/na drzewie aby zwiększył się ich poziom oddziaływania na farmę.
     
    kamisiaj3 likes this.
  3. MOD_Kirito

    MOD_Kirito Guest

    @kamisiaj3

    Witaj,

    Dziękuje za pomoc graczom :)

    Tutaj gracz Kathea opisał/a bardzo dobrze system działania pucharów.
    Jako uzupełnienie tej wypowiedzi zapraszam Cię do poradnika: Puchary (Kliknięcie na nazwę poradnika spowoduje przeniesie Cię do niego)

    Czy masz jeszcze jakieś pytania ?
     
    kamisiaj3 likes this.
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Kolejne pytanie się nie pojawiło więc temat zamykam.
     
Thread Status:
Not open for further replies.