przerwa techniczna

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by bunny132, Jun 20, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. bunny132

    bunny132 Komandor forum

    co się dzieje że znowu gra nie działa, ledwo się zalogowałam a już nic nie można zrobić a wzmianki nigdzie
     
    Rowot likes this.
  2. Rowot

    Rowot Młodszy ekspert

    Potwiedzam
     
  3. Richacik

    Richacik Okazjonalny autor

    A ja tylko zdążyłam uruchomić kupon na kombajn :mad: chyba będzie rekompensata :p
     
  4. forsycja

    forsycja Czeladnik forum

    a ja włączyłam pnącze z ulepszeniem na mrocznych roślinkach ciekawe kto mi odda ten czas bo juz poł godz minęło na niczym
     
  5. bunny132

    bunny132 Komandor forum

    no ja zdążyłam zasiać rośliny na polu na pełni ale nie wiem czy zaliczy
     
  6. -bozena0727-

    -bozena0727- Koneser forum

    ja tak samo i jestem zła :mad:
     
  7. madziales

    madziales Stały bywalec

    ja zdążyłam pozbierać roślinki i mnie wywaliło, pyk nie ma.:p
     
  8. bunny132

    bunny132 Komandor forum

    W związku z poważnymi błędami w jednym z eventów, postanowiono o wprowadzeniu trybu prac konserwacyjnych.
    Przepraszamy i prosimy o cierpliwość.
     
  9. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Zdublowany temat zamykam. Proszę zajrzeć TU.
     
Thread Status:
Not open for further replies.