pryzmojagoda

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by bari06, Apr 8, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. bari06

    bari06 Półbóstwo forum

    O godz. 17 posiałam pryzmojagodę z wodą i nawozem . Wchodzę teraz żeby zebrać jest godz. 21 , a tu same puste pola :mad::mad:. Bedę stratna o 1 zbiór rośliny i nie skończę ewentu. Co się dzieje z ta grą ?
     
  2. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Witaj bari06, w tym przypadku podejrzewam, że mógł być problem z łączem internetowym. Zbyt szybkie zebranie i posianie roślin przy wolnym necie i opuszczenie polany mogło spowodować, że dane nie zostały przesłane do serwera.
    Nikt do tej pory, jak widać nie zgłaszał takiego problemu więc można przypuszczać, że problem nie leży po stronie gry.
     
  3. bari06

    bari06 Półbóstwo forum

    Casino dzięki za odpowiedź :) , po raz pierwszy zdarzyła mi się taka sytuacja w grze . Internet mam dobry , a jak posiałam jagodę to jeszcze wchodziłam na farmę , na targ i jeszcze raz weszłam na pole akcji i było wszystko w porządku. Stąd moje zdziwienie.
    No trudno muszę jakoś poradzić sobie bez 1 zbioru .
    Proszę zamknąć temat .
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Również dziękuję i temat zamykam.
     
Thread Status:
Not open for further replies.