Problem z grą

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by marmi70, Dec 13, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. marmi70

    marmi70 Czeladnik forum

    Dzień dobry .Mam problem tego typu ,że po zalogowaniu do gry za chwilę mnie z niej "wyrzuca" muszę logować się na nowo i tak w kółko:(
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Witaj marmi70. Sprawdź proszę czy nie masz już otworzonej gry w innym oknie lub na innej przeglądarce. Jeśli nie to zapoznaj się proszę z poradnikiem: >Gdy gra nie działa<.

    W szczególności wyczyść pamięć przeglądarki, ciasteczka cookies i flashowe. Jeśli to niczego nie zmieni, odinstaluj proszę i ponownie zainstaluj wtyczkę AFP : >Reinstalacja Adobe Flash Playera<.
    Sprawdź też swoje połączenie internetowe, być może jest niestabilne i wymaga resetu. Polecam również sprawdzenie działania gry na różnych przeglądarkach.

    Jeśli zastosowanie się do powyższych wskazówek nie przyniesie poprawy to napisz proszę zgłoszenie do Pomocy Technicznej:>Poradnik<.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie ?
     
  3. marmi70

    marmi70 Czeladnik forum

    Bardzo dziękuję :)
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Bardzo proszę, pozdrawiam i temat zamykam.
     
Thread Status:
Not open for further replies.