Problem z grą.

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by wenus-25, Nov 22, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. wenus-25

    wenus-25 Forum Pro

    Witam. Mam problem ze zbieraniem zbiorów z pól i ze zwierząt, długo muszę klikać, żeby zebrać i posadzić, mam to od 2-uch dni. Nie wiem co jest przyczyną, bo wszystko było dobrze, gra działała, pliki cookie wczoraj wyczyściłam i nic nie pomogło. Bardzo proszę o poradę i pomoc.
     
  2. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    wenus-25, wiele tutaj nie zdziałamy ponad zaproponowanie skorzystania z innej przeglądarki i sprawdzenie, czy na niej problem też występuje. Warto też sprawdzić połączenie internetowe - czy przesył danych nie jest spowolniony, ewentualnie spróbuj odinstalować i ponownie zainstalować wtyczkę: Reinstalacja Adobe Flash Playera. Pełną listę wskazówek, jak poradzić sobie z nie działającą grą znajdziesz tutaj >>klik<<.
    Jeśli nic z tych wskazówek nie pomoże, skontaktuj się proszę z Pomocą techniczną - informacje jak wysłać zgłoszenie znajdziesz tutaj >>klik<<.

    Czy masz jeszcze pytania?
     
    martynka125 likes this.
  3. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Dalszych pytań nie ma, temat zamykam.
     
Thread Status:
Not open for further replies.