prezenty

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by zx221, Feb 2, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. zx221

    zx221 Półbóstwo forum

    proszę o informację czy istnieje jakiś sposób aby przekazać prezent osobie, której nie mam wśród znajomych (poza GT)
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Pytanie nie dotyczy forum tak więc przenoszę do odpowiedniejszego działu.

    A jeśli chodzi o prezenty to zależy jakie masz na myśli bo drzewa, zagrody fabryki czy itemy możemy wysyłać swoim sąsiadom i znajomym tylko podczas G&T. Prezenty codzienne natomiast czyli np. skrzynkę z narzędziami, przedmioty eventowe czy przetwory z dzielnicy możemy wysłać sąsiadom i znajomym codziennie w ramach limitu. Jeśli chcesz wysłać komuś taki prezent a nie masz go w znajomych to musisz takiego Gracza dodać do listy. Zapraszam do zapoznania się z poradnikiem: Sąsiedzi i Znajomi - co i jak? oraz Prezenty.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  3. zx221

    zx221 Półbóstwo forum

    uprzejmie informuję, że powyższa odpowiedż mnie wpełni zadowala
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Jest to ogólne pytanie na temat gry i do takiego też działu przeniosłam ten wątek.

    A skoro innych pytań odnośnie prezentów już nie masz to temat zamykam.
     
Thread Status:
Not open for further replies.