powolna gra

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by zosia1953, Feb 3, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. zosia1953

    zosia1953 Stały bywalec

    pisałam już wcześniej ze gra muli ponieważ mój usługodawca miał incydent to myślałam ze to jego wina ale na banku czy gdziekolwiek wszystko działało jak trzeba postawiłam system od nowa wszystko działa oprócz farmeramy tak powolnego tempa jeszcze nie miałam pisze do was a u góry w pasku pisze na czerwono niebezpieczna nie wiem co dalej robić bo event się skończy a ja jeszcze nie zaczęłam
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    zosia1953 jeśli chodzi o ostrzeżenie o niebezpiecznej stronie to zapoznaj się proszę z tym tematem: >klik<.

    A jeśli chodzi o spowolnioną grę to nie wiem czy T-mobile już sobie z awarią poradził, ale sprawdź proszę grę na różnych przeglądarkach i ewentualnie odinstaluj i zainstaluj ponownie wtyczkę AFP: Reinstalacja Adobe Flash Playera.

    Jeśli na kilku przeglądarkach problem będzie nadal to zapraszam ze zgłoszeniem do PT: Pomoc Techniczna.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  3. julkalulka111

    julkalulka111 Książę forum

    Muli od dwóch dni. Wszystko sprawdzone. Nie korzystam z telefonii T-mobile.
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    julkalulka111 skoro po Twojej stronie wszystko sprawdzone i nie ma żadnych problemów ze sprzętem, oprogramowaniem czy połączeniem internetowym a gra jest nadal spowolniona to zapraszam ze zgłoszeniem do PT.

    Czy Autorka wątku ma jeszcze jakieś pytanie?
     
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Dalszych pytań nie ma, temat zamykam.
     
Thread Status:
Not open for further replies.