Opinie Polarna impreza II

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by BA_Czerwona, Dec 7, 2021.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Chodząca legenda forum

    Witajcie Farmerzy,

    Włóż coś ciepłego i przygotuj się na relaks podczas najlepszej imprezy tego roku! Czeka na ciebie mnóstwo dobrej zabawy i fantastyczne nagrody!

    news.PNG


    [​IMG]
    Środa, 08.12.2021, godz. 14:00

    [​IMG]
    Wtorek, 14.12.2021, godz. 22:00


    [​IMG]


    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
  2. grazyna19547070

    grazyna19547070 Naśladowca mistrzów

    pierwsza,siania po kokardke,zastanawiam sie,poczekam na opinie innych osob
     
  3. vannkama

    vannkama Mieszkaniec forum

    Witam. :) Policzone, jeżeli nie popełniłam błędu do zrobienia całości potrzebne jest: 15140 lodowej rośliny, 740 słodkich rożków, 266 słomek.
     
  4. mania4691

    mania4691 Ekspert forum

    Itemy ciekawe. jak rownież kupony na kombajn no i standartowo skrzynka Picolo.
     
    Miodzio222 likes this.
  5. tabeh

    tabeh Zaawansowany

    Jak myslicie warto?
     
  6. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    Zależy czego oczekujesz od eventu;)
    Na moje oko jest to wydarzenie "z górnej półki" jeśli chodzi o nagrody, z dość skromnymi wymaganiami biorąc pod uwagę jakość nagród:)
     
  7. Robinchłód

    Robinchłód Czeladnik forum

    Wydarzenie typu: "zapchamy dziurę przed świętami" a w tym czasie coś pokombinujemy z misjami dziennymi i tygodniowymi :p;).
     
    antonina-farmerska likes this.
  8. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    W zasadzie mógłbym zapaść w zimowy sen, ale...;)

    Naliczyłem 1.842 GT.
    Chyba dobrze, że odpuściłem sezony, to PNS ze sklepiku mi nie potrzebne.
    Tak więc wziąłbym dodatkowy item Lodołamacz (180 GT) i x4 Piccolo (4 x 350 = 1.400).
    Zostanie 1.842 - 1.400 - 180 = 262 GT.
    Chyba wezmę "drobne" kupony, będą na poranne zbiory:
    x3 kupon 3h - 150 GT, x3 kupon 1h - 60 GT
    Zostaje 52 GT.
    To chyba tylko x1 imprezowe (40 GT).
    Zostanie 12 GT na kukułkę.
    xD:cry:xD
    Sklepik rozpracowany, a jeszcze nie wiem czy dam radę wysiać.:oops:
    Ile, czego trzeba?

    Lodowy rożek - x10
    10 x 275 lodowa roślina = 2.750 (badyl)
    10 x 60 słodki rożek = 600 (wylotka)

    Zamarznięte owoce - x14
    14 x 510 lodowa roślina = 7.140 (badyl)
    14 x 15 słomka do picia = 210 (wylotka)

    Slushy - x14
    14 x 375 lodowa roślina = 5.250 (badyl)
    14 x 10 słodki rożek = 140 (wylotka)
    14 x 4 słomka do picia = 56 (wylotka)

    Łącznie:
    lodowa roślina - 15.140
    słodki rożek - 740
    słomka do picia - 266
    ********************
    Sianie na dwóch łąkach, to 12 zbiorów (12 x 1.200 = 14.400) + 740 z rozsiewu (oba na śmigłach).
    Będę siał na 380 poletkach - 1.140 szt. ze zbioru.
    13 x 1.140 = 14.820 + 320
    Rozsiew bez śmigieł.
    Badyl rośnie 7h, wysieję spokojnie na samej wodzie.
    Nie ma co szczegółowo rozpisywać.
    Wylotki też nie powinny być problemem.
    *********************************
    Ot, takie pikolaki pod choinkę, z sianiem dla oka.;)
    ******************************************
    Jednak może nie być tak łatwo z sianiem.:oops:
    Równoległe misje codzienne będą wymagały siania na dzikiej łące.
    Mi to akurat nie robi różnicy, odpuszczam te misje i mam spokój.:p
    *******************************************************
    No i muszę poprawić (dzięki Kalina).
    Sianie liczyłem na głównej i dzikiej, a jest na głównej i leśnej.
    Wiele to nie zmieni.
    Spróbuję bez koszenia całej, tylko na dodatkowych 80 poletkach.
     
    Last edited: Dec 11, 2021
  9. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Uważam, że warto, za samo wysianie rośliny i zebranie wypadajek możesz zgarnąć 5 skrzynek Picollo (wiem, że zaraz będzie, że się pojawią z nich kumple niedźwiedzie i kijki pogo ale może też komuś się trafi florenowiec i inne dobro :)). Ja robię :).

    Faktycznie, warto wziąć item kosztem jednej skrzynki Picollo ;)
     
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ja się zastanawiam czy wolę kupony, które są pewniakiem, czy Piccolo czyli kota w worku..
     
  11. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Dla mnie warto.:) Ewent łatwy, nagrody zacne, obliczenia na tacy podane, jest ok.:)
     
  12. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Tomek, jeden woli ogórki, drugi ogrodnika córki:p, dlatego masz wybór, każdy weźmie sobie to, co będzie dla niego najbardziej opłacalne.
     
  13. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Wiem o tym doskonale, ale ja chcę to i to a może GT nie starczyć a nawet na pewno nie starczyxD:cry:xD Pnącza nie ma, ale itemy są naprawdę zacne.
     
  14. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Dzień dobry:)
    No cóż, to się dopiero okaże , po zrobieniu i ,,wypuszczeniu,, tych różnych kotów z worków :music: dla jednych zapewne będzie warto, a dla innych... jak zwykle
    Rysiu te 1200 z jednego zbioru to raczej nie będzie , bo na leśnej mniej poletek mamy - no chyba że śmigłami będziesz ,,wyrównywał,, :p;)
    - u mnie 360 poletek pod sianie pójdzie , co da 1080 na zbiór i 3 zbiory dziennie , to tak do poniedziałku zejdzie z sianiem .
    Ilość Piccolaków faktycznie ,,z górnej półki,, bo aż 5 sztuk - oby tylko ich ,,jakość,, nie była z tych najniższych półek:music:
     
  15. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Posiana róża igiełkowata na Głównej Łące, za 7,5h zdejmuję grusze i na Leśnej Polanie też będzie posiana, ale już z wodą.
     
  16. izabell2468

    izabell2468 Półbóstwo forum

    Robię, bardzo mi się podobają nagrody i to, że te itemy można ustawić na wybiegu. Też zależy mi na dodatkowym Lodołamaczu :music:
     
  17. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    A widzisz ślepaka.
    Poleciałem na pamięć - główna, dzika, a tu niespodzianka.
    Ech, i wtedy dzienne nie kolidują.
    Kurka, rozpiska do poprawki, tylko nie wiem czy mi się chce rozwalać leśną, może dam radę tylko na głównej?
    To by było 25 zbiorów + 140 z rozsiewu.
    Na upartego...;)
     
  18. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Robić dla piccolo czy kuponów czy wcale xD
    a może ten lodołamacz mnie skusi
    by polarnej imprezy nie odrzuć

    myślę [​IMG]
     
  19. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Ja oczywiście robę oba eventy, a w jakim tempie to już indywidualna sprawa
    Czasem jest tak że dziś dają a za jakiś czas okazuje się że się przydaje
    Powodzenia wszystkim
     
  20. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    witajcie :)

    Ja robię, i misje 24h też. Niech się cos dzieje :p Poczytałam Was, to chociaż wiem, co jest w nagrodach :)
    Ze sklepiku wezmę 4 lub 5 piccolo, a resztę się zobaczy:)
     
Thread Status:
Not open for further replies.