poczta

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by -milena2015-, Nov 11, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. -milena2015-

    -milena2015- Czeladnik forum

    Dlaczego nie moge wyslac wiadomosci do gracza ktory nie jest moim sasiadem?Wpisuje nick a tematu oraz wiadomosci nie moge juz wpisac
     
  2. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    -milena2015-, odśwież proszę grę i spróbuj ponownie.
    Tą wiadomość piszesz na Poczcie w zakładce "Napisz wiadomość"?
     
  3. -milena2015-

    -milena2015- Czeladnik forum

    Tak wiem gdzie pisze sie wiadomosc,odswiezylam strone i nic ale okazuje sie ze do sasiadow tez nie moge pisac
     
  4. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    Czy przy próbie napisania wiadomości wyświetla Ci się jakiś komunikat?
    Próbowałaś najpierw wpisać temat i treść wiadomości, a później odbiorcę?
     
  5. -milena2015-

    -milena2015- Czeladnik forum

    Dziekuje za pomoc w ten sposob zadzialalo
     
  6. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    :) Skoro zadziałało, zamykam temat.
     
Thread Status:
Not open for further replies.