pnącze

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by Talolina, Nov 30, 2015.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. SMOD_Wadera*

    SMOD_Wadera* Guest

    Talolina, bardzo dziękuję za współpracę, pomoc i zaangażowanie. Obecnie staramy się potwierdzić występowanie tego problemu, po to aby przekazać wszystkie informacje dotyczące problemu działowi technicznemu gry. :)
    Niestety w tym wypadku nic więcej nie można zrobić, pozostaje czekanie. :)
    Czy masz jeszcze jakieś pytania w temacie? :)
     
  2. Talolina

    Talolina Młodszy ekspert

    Tak mam jedno. Czy jeśli pojawi się jakaś informacja odnośnie tego problemu to gdzie mogę jej szukać?
     
  3. SMOD_Wadera*

    SMOD_Wadera* Guest

    Talolina, wszelkie informacje o błędach, ich naprawie oraz aktualizacjach w grze są zamieszczane w dziale "Centrala" na forum, zazwyczaj w tej części: Oficjalne ogłoszenia - gra. :)
    Czy jeszcze w czymś mogę pomóc? :)
     
  4. Talolina

    Talolina Młodszy ekspert

    W takim razie pytań więcej nie mam. Będę śledzić o_O :) Dziękuję bardzo można zamknąć.
    Jeszcze jedna uwaga.Właśnie zauważyłam kiedy najczęściej to się dzieje. Kiedy zbiorę rząd wyjdę na polane i np po godzinie mam kolejny rząd do zbioru przy próbie wejścia na pnącze wyrzuca mnie na polane. Po czym gdy dostanę się na pnącze i zbiorę to nie ukazuje się informacja o bonusach. W skrócie: wygląda to tak jakby po każdym zbiorze rzędów aby zebrać kolejne po jakimś czasie, muszę się przelogować
     
    Last edited: Dec 1, 2015
  5. SMOD_Wadera*

    SMOD_Wadera* Guest

    Talolina, dziękuję za tą uwagę, przekaże odpowiednim osobom. :)
    Skoro dalszych pytań nie masz to temat zamykam i zapraszam do śledzenia ogłoszeń. :)
    Obecnie życzę spokojnej nocy i kolorowych snów. :)
     
Thread Status:
Not open for further replies.