Paw

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by mamaidawidek, Nov 19, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. mamaidawidek

    mamaidawidek Młodszy ekspert

    Witam.
    Mam problem, wystawiłam na targu pawia dżokera. Paw został kupiony a do dziś nie mam za niego pieniążków. Proszę o informację co w tej sytuacji. Chciałabym odzyskać pawia albo kasę. Pozdrawiam ;)
     
  2. MYSZKA2005

    MYSZKA2005 Weteran forum

    to zalezy kiedy go wystawilas. jezeli tydzien temy, to mozliwe, ze nie zostal kupiony, a jako niesprzedany wrocil do stodoly. sprwdz prosze w kolorowych zwierzakach, czy na pewno go nie masz w stodole. towar nie sprzedany tygodnia wraca po tygodniu do stodoly
     
  3. mamaidawidek

    mamaidawidek Młodszy ekspert

    Paw wystawiony wczoraj. W stodole go nie ma, sprawdzałam:(
     
  4. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Jeśli nie ma go faktycznie na targu i po kupnie przez kogoś nie dopisało faktycznie sg, choc to raczej sie nie zdarza no ale jeśli juz miało miejsce to skontaktuj sie z PT (Pomoc Techniczna) tam zostanie to sprawdzone co sie stało
     
    MYSZKA2005 likes this.
  5. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Witam. Skontaktuj się z Pomocą techniczną w celu sprawdzenia konta. Odnośnik znajdziesz pod ramką gry.
    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?

    Graczom dziękuję za pomoc :)
     
  6. sallyman

    sallyman Czeladnik forum

    Dziękuję bardzo za pomoc. Nie mam więcej pytań.
    Pozdrawiam;)
     
  7. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Proszę bardzo i temat zamykam :)
    Następnym razem odpowiadaj z konta, z którego padło pytanie ;)
     
Thread Status:
Not open for further replies.