Pacykarz

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by Andzia1967, Apr 4, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Andzia1967

    Andzia1967 Mieszkaniec forum

    Witam,cały czas robię zadania do misji Pacykarz i mam problem...do ostatniego zadania potrzeba 19 wskazówek,a w stodole pokazuje 0...to gdzie są te wskazówki,które zdobyłam w poprzednich etapach? Gdzie sprawdzić gdzie je mam ?
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Witaj Andzia1967. Aby wystarczyło wskazówek do zadań, w których są wymagane to trzeba wykonać wszystkie zadania, w których te wskazówki są do zdobycia. W tabeli z poradnika przedstawione są wymagania i nagrody:

    [​IMG]

    W grze też możesz zobaczyć w misji, które zadania są już wykonane, a jakie jeszcze nie.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  3. Andzia1967

    Andzia1967 Mieszkaniec forum

    Wszystko to co wyżej to ja rozumiem,tak jak napisałam ,chodzi mi tylko o to gdzie mogę sprawdzić ilość zdobytych do tej pory wskazówek,robię etap 2/3, w poprzednich były zdobyte wskazówki i nigdzie ich nie widzę,w etapie 3/3 wymagane jest 19 wskazóek,a przy znaczku stodoły pokazuje mi 0...to gdzie te zdobyte do tej pory?
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Wskazówki są do zdobycia w zadaniu:1 złote i diamentowe w sumie 6 wskazówek i te 6 wskazówek zapewne oddałaś w zadaniu 3 złotym.
    W zadaniu 3 diament wymagane jest 19 wskazówek a te są do zdobycia w zadaniu 2 złoto i diament.
    Sprawdź proszę, czy masz wykonane te etapy w drugim zadaniu.

    wsk.png
     
  5. Andzia1967

    Andzia1967 Mieszkaniec forum

    Ok,wychodzi na to,że nie zdążę ze wszystkim,nie wiem jak inni to robią,że już wczoraj mieli ukończone zadania,siedzę tu non stop,sieję,zbieram,daję super nawóz,a i tak wszystkiego mało...nie mam więcej pytań,pozdrawiam
     
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Ja podlewałam super nawozem z Zośką tylko przy rozsiewaniu, siałam te pacychwasty L zbierając rano i wieczorem z chutneyem marchwiowo-jabłkowym, na spokojnie event skończyłam dzisiaj rano. Została jeszcze doba, może uda Ci się jeszcze zebrać wystarczającą ilość roślin. Powodzenia życzę i skoro nie masz już pytań to temat zamykam. Pozdrawiam.
     
Thread Status:
Not open for further replies.