Opinie Odyseja Helgrid

Discussion in 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' started by Eviana, Jun 24, 2026 at 9:02 AM.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    Zerknij na filmik, komnata1 od niej zaczynamy chodzenie po lochach:



    Skrzynię po lewej stronie otworzysz wchodząc do komnaty1 z komnaty 24, skrzynię po prawej stronie otworzysz wchodząc z komnaty 28.
     
    MamiKar and hiacynta like this.
  2. -stamps-

    -stamps- Okazjonalny autor

    Witam

    Czy ktoś ma numery komnat z żetonami ?
    Mam 1 z początku labiryntu - 1 komnata 2 kom..../liczę od początku -
    - numeracja niezgodna na planszy poglądowej /
    Potrzebne jeszcze 3 !
     
    hiacynta likes this.
  3. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    żetony są w komnatach 1/2/17/22
     
  4. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Numeracja jak najbardziej zgodna z tą planszą
    [​IMG]
    z Poradnika
    Zaczynamy od 1 i idziemy kolejno przez 2, 3, 4....itd.
    żetony znajdują się w 1-szej , 3-ciej, 17-stej i 22-giej komnacie
    jednak ten z 1-szej można odebrać dopiero po dotarciu do komnaty 24 i stamtąd wchodzimy bocznymi drzwiami (z prawej) do 1 , rozgrywamy gierkę i mamy żeton ze skrzynki
     
    hiacynta likes this.
  5. pbkl

    pbkl Półbóstwo forum

    Mialam nie robic, ale wnusia przyszla i narobila mi ochoty. Te darmowe gierki pokazaly mi, ze to cos co juz kiedys robilam i bylo jednak fajne.
    Zaczynam rozsiew i zobaczymy jak bedzie.
    Ajjj te wnusiatka ;)
     
    hiacynta and ajlowdisgejm like this.
  6. zletrafileskotku

    zletrafileskotku Nadzorca forum

    Czy wszystkie rubiny są wymagane i potrzebene? w komnacie nr 11 , jest jeden w skrzynce ale nie jestem w stanie przejść tej gry...
     
    hiacynta likes this.
  7. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    Tak wszystkie są potrzebne, bo ten rubin w 11 komnacie wykorzystujesz do otworzenia drzwi między komnatą 10-27.
    Odrobina cierpliwości, da się zestrzelić te baloniki, troszkę dłużej trwa ale da się, to dopiero początek dalej będzie jeszcze lepiej :(.
    Nie poddawaj się :).
     
    hiacynta likes this.
  8. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Jeden rubin otwiera drzwi z komnaty 10 do 27 - ale nie ma konieczności ich otwierania bo tam nagroda ( od tej prawej strony) to 1 parowy bilet i 2 x zag. zagroda , o ile dobrze pamiętam.
    Skoro więc nie możesz przejść to idź dalej do 12, 13 ...i kolejnych . Drugi z rubinów będzie w 27 (wejście od 26) i ten wystarczy by otworzyć drzwi z 29 do 30 a tym samym dostać się na II piętro .
    Kolejne 3 rubiny potrzebne do otwarcia komnaty 45 (z drugą gałązką pnącza) są do zdobycia w komnacie 44 , tak że...
    powodzenia :)
     
    hiacynta likes this.
  9. ola88888

    ola88888 Baron forum

    Ja dopiero w drugiej komnacie, gdzie jest jakis smok.
    Czy moge oddac te 3 rzeczy co je chce a na koncu 1200 rosliny-kiedys tam czy on zniknie jak nie oddam na czas?
     
    hiacynta likes this.
  10. zletrafileskotku

    zletrafileskotku Nadzorca forum

    a macie jakieś porady jak przejść tą gierkę w tej 11 stej komnacie? kurde, a myślałam że jestem zręcznościowa...jednak bardzo Nie
     
    hiacynta likes this.
  11. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    możesz oddać to co masz a jak będziesz miała juz roślinę to oddasz roślinkę, zwierzak nie znika.
     
    ola88888, hiacynta and pbkl like this.
  12. zletrafileskotku

    zletrafileskotku Nadzorca forum

    Przeszłąm ! :D:D:DxDPolecam strzelać z frustracją ;D aż w końcu zwyczajnie się uda, nawet nie wiem kiedy i jak, ale fajnie że mogę iść dalej,
    aż się boję jak piszecie ze dalej jest gorzej
     
  13. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    czasami za szybko lecą wiaderka z wodą, a czasami lecą wiaderka z zielskiem -jeden po drugim, ale trzeba się uzbroić w cierpliwość i się wtedy udaję :) :)
     
    hiacynta and Sookie like this.
  14. rysio

    rysio Półbóstwo forum

    jak wam leci pylek? pomimo 10x JC (po 5 na str) po ok 30 na stronie, kompletna klapa
     
    hiacynta likes this.
  15. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    [upalnie leniwe ciach]

    Skończyłam event , Super się spaceruje po lochach
    Edytowałam i usunęłam zanim Zecia toporkiem wytnie:p

    Ponieważ usunęłam post, na który tutaj była odpowiedź, to i tutaj toporka użyłam.
    MOD_Zła
     
    Last edited by moderator: Jun 26, 2026 at 9:09 PM
    hiacynta, bona53 and Marrylan like this.
  16. Karakuliambro

    Karakuliambro Książę forum

    Gratuluję. Ja to za durna chyba jestem żeby go ukończyć. Już kilka razy podchodziłam do jednej gierki z wiadomym rezultatem. Nie chce mi się klikać bez końca.
    W Wiedźmina nie grałam, ale książki wszystkie przeczytałam jakieś 20 lat temu. Polecam tym co nie czytali. Wspaniała lektura.
     
    hiacynta, Sookie and ***MoniaM*** like this.
  17. bona53

    bona53 Półbóstwo forum

    Superrrr jak sie tobie udało powystrzelać to całe dziadostwo.

    Post edytowałam zgodnie z oryginałem.
    MOD_Zła
     
    Last edited by moderator: Jun 26, 2026 at 9:10 PM
    hiacynta likes this.
  18. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Ja staram się układać od najdalszych.(Tzn strzelać) Te najbliższe to same się zrobią.
     
    hiacynta and Sookie like this.
  19. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    czy z rzepy będzie pyłek ;)
    __________________
    piccolo ; zabawa w wodzie z kumplem xD

    27 czerwiec 5;59
    zaliczone :D

    [​IMG]
     
    Last edited: Jun 27, 2026 at 4:59 AM
    hiacynta and Sookie like this.
  20. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Robiłam tak jak ania12355 Zaczynałam od tych najdalszych
     
    hiacynta and bona53 like this.