Nowe Pole

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by tixwiktor, Oct 26, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. tixwiktor

    tixwiktor Aktywny autor

    Witam. proponuje wstawić nowe pole dla prezentów sąsiadów. prezentów mam ponad 100 ale nie mam gdzie ich ustawiać. wiadomo że przedmiot zostaje zbierany np. 20 razy i później jest jako dekoracja ale u jak nie ma gdzie ich stawiać. szkoda jak leżą bez użyteczne. proponuje nowe pole na którym można stawiać tylko takie prezenty. mam nadzieje że mnie popieracie i że w wkrótce będzie można wykorzysta nasze prezenty. :)
    pozdrawiam
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Witam tixwiktor i również pozdrawiam.

    Zapraszam z propozycją do odpowiedniego działu: Zbiór aktualizacji i pomysłów. Zanim jednak dodasz swoją propozycję zgodnie z zasadami to sprawdź proszę w spisie treści tego działu czy już ktoś wcześniej nie zamieścił podobnego pomysłu.

    A skoro nie masz żadnych problemów czy pytań technicznych odnośnie gry to tutaj temat zamykam.
     
Thread Status:
Not open for further replies.