Opinie Neonowa rafa

Discussion in 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' started by Eviana, Jan 14, 2026.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    Uwaga, farmerze!

    Ośmiornice i bobry postanowiły zanurkować na kolorowej rafie, aby uczcić pojawienie się swojej neonowej zagrody i warsztaciku! Weź udział w obchodach tego święta i wygrywaj wspaniałe nagrody!

    [​IMG]


    [​IMG]
    Czwartek, 15.01.2026, godz. 14:00

    [​IMG]
    Środa, 21.01.2026, godz. 22:00

    [​IMG]



    Pozdrawiamy,

    [​IMG]
    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
    hiacynta likes this.
  2. Trzynastek

    Trzynastek Czeladnik forum

    Do zrobienia w 100 procentach:
    325 oaz - nie najgorzej8)
     
  3. hiacynta

    hiacynta Chodząca legenda forum

    Oczywiście, że robię. Nie wiele pracy
     
  4. {Monia}

    {Monia} Fanatyk forum

    Tym razem nie robię "na hura", czekam do weekendu, liczę na obniżki. Zrobić zrobię ale chcę jak najmniejszym kosztem SP.
     
  5. Rufinka2

    Rufinka2 Zaawansowany

    Robię!
    Poczekam do piątku na ogloszenia czy będą obniżki, a jak nie to się zrobi przez weekend ;)
     
    bogusiania, hiacynta and Makowiska like this.
  6. Makowiska

    Makowiska Generał forum

    Jak sąsiadeczka z taką chęcią robi to ja też :)
     
    bogusiania, hiacynta and twardy81 like this.
  7. pbkl

    pbkl Półbóstwo forum

    Nie ma wiele do zrobienia. Robie. Oby choc BB bylo, bo bez tego to nie chce mi sie; ze o obnizkach nie wspomne xD
     
  8. klonek68

    klonek68 Generał forum

    Bobry i ośmiornice są w dużych ilościach xD więc tylko robić...gdyby tak jakieś BB i zniżki jeszcze wpadły;)....doczytałem i BB jest w czwartek a jeszcze farmerki wpadną xD
     
  9. {Monia}

    {Monia} Fanatyk forum

    czytalam ze BB, ale nie ma obniżek, ja chyba jeszcze poczekam. Nie spieszy mi się choć farmarki by się przydaly ale nie są mi w tej chliwi bardzo potrzebne.
     
  10. twardy81

    twardy81 Komisarz forum

    Robię jak każdy
     
  11. pbkl

    pbkl Półbóstwo forum

    Event zakonczony, uwielbiam takie akcje :)

    Powodzenia dla wszystkich robiacych event.
     
  12. MOD_Ruda

    MOD_Ruda Fanatyk forum

    Koniec eventu, takie uwielbiam, szybko i bezstresowo :)
     
  13. ola88888

    ola88888 Baron forum

    Ja tez mam koniec :) Szybko i fajnie :)
     
  14. klonek68

    klonek68 Generał forum

    Gładko, z fajnymi przeskokami event zakończonyxD
     
  15. twardy81

    twardy81 Komisarz forum

  16. hiacynta

    hiacynta Chodząca legenda forum

    Cieszę się, ja już właśnie event machnęłam, u mnie koniec:)
     
  17. bunny132

    bunny132 Komandor forum

    u mnie też koniec powodzenia walczącym
     
  18. zletrafileskotku

    zletrafileskotku Nadzorca forum

    Ja fakt faktem, - jeszcze nie skończyłam, ale już prawie! :D :)))
     
    ShaGGy778, hiacynta and pbkl like this.
  19. LAZYMEN

    LAZYMEN Młodszy ekspert

    Ja też już mam go za sobą :D
     
    ShaGGy778 and hiacynta like this.
  20. freska_kreska

    freska_kreska Fanatyk forum

    Wypadajki załatwiłam gargulcami. Uparte stworzenia, ale ze zwykłych wpadł Dr Gargulstein, więc milo. Misja hodowlana jednak nadal niezrobiona. Event jak zwykle szybki i przyjemny.
     
    ShaGGy778, hiacynta and bogusiania like this.