muli gra

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by olkaa001, Apr 6, 2016.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Jaszczurka88

    Jaszczurka88 Aktywny autor

    Problem chyba naprawiony, u mnie wszystko zaczęło normalnie działać. Wystarczyło się przelogować :)
     
  2. hexa30

    hexa30 Zaawansowany

    Masakra nic sie nie da zrobić :(
     
  3. kawusia

    kawusia Młodszy ekspert

    U mnie też już jest ok :)
     
  4. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Mulić przestało w końcu, ale znikł zegar eventowy, a chyba powinien jeszcze być ? o_O
     
    KrysQ likes this.
  5. KrysQ

    KrysQ Aktywny autor

    A nie skończyłaś misji? Wtedy znika;)

    Już działa normalnie i o dziwo misja została zaliczona:). I żadnych ciasteczek nie czyściłem8). Pewnie jakiś chwilowy ,totalny zamuł.-.-
     
  6. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Nie znika, powinien być i pokazywać czas do końca zadania
    u mnie teraz bawi się w chowanego, pojawia się i po kliknięciu w niego znikao_O
    grzebią coś...pokazało się ogłoszenie

    po kolejnym relogu zegar jest i odlicza czas jak powinien8)
     
  7. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Obecnie występują problemy i trwają prace naprawcze o czym mowa jest w tym Oficjalnym Ogłoszeniu : >>>klik<<<.

    Na zacinanie się gry, mulenie, itp... zalecane jest zastosowanie się do tego poradnika : >>>klik<<<.


    marysiad8 bardzo proszę powstrzymać emocje, nie trollować i nie zaśmiecać wątku. Jeden z Twoich postów usunęłam.
     
  8. anak19

    anak19 Czeladnik forum

    Zgadzam się w 100%
     
  9. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Przypominam Ogólne Warunki Handlowe, które każdy Gracz akceptuje podczas rejestracji konta w grze : >>>klik<<<, a w szczególności te punkty :
    "4 Dostępność

    Bigpoint gwarantuje dostępność gier i serwisów przeciętnie przez 90% (dziewięćdziesiąt procent) roku. Wyłączone z tego są okresy, w których serwery portalu gier Bigpoint lub poszczególnych gier nie są dostępne przez internet z powodu problemów technicznych lub innych problemów, pozostających poza strefą wpływów Bigpoint (siła wyższa, zawinienie osób trzecich, itd.) oraz okresy, w których przeprowadzane są rutynowe prace konserwacyjne. Odpowiedzialność cywilna firmy Bigpoint za umyślną lub spowodowaną rażącą niedbałością niedostępność gier i serwisów pozostaje nienaruszona. Bigpoint może ograniczyć dostęp do usług, o ile wymaga tego bezpieczeństwo pracy sieci, utrzymanie integralności sieci, a zwłaszcza w celu uniknięcia poważnych zakłóceń sieci czy oprogramowania lub utraty zapisanych w pamięci danych.

    9.3 Dalsze powinności Użytkownika

    9.3.1 Bigpoint udostępnia gry lub serwisy online dla korzystania z nich przy użyciu przeglądarki internetowej. Oprogramowanie potrzebne lokalnie na komputerze Użytkownika (zwłaszcza system operacyjny i przeglądarka internetowa, ewentualnie także wtyczki takie jak Flash lub Java) nie jest oferowane przez firmę Bigpoint i nie będzie też przez nią instalowane. Bigpoint nie udziela też żadnego wsparcia dla wspomnianego oprogramowania. Na Użytkowniku ciąży obowiązek utrzymywania komputera w takim stanie, aby możliwe było użytkowanie gier Bigpoint. Stosownie do tego Bigpoint nie udziela także żadnej technicznej pomocy przy instalacji potrzebnego lokalnie oprogramowania."

    I bardzo proszę o cierpliwość i stosowanie się do poradników.
     
  10. yvonnege_

    yvonnege_ Hrabia forum

    Zegar powinien być cały czas, ja skończyłam już dawno misje i zegar wyświetla się prawidłowo
     
  11. MOD_Kirito

    MOD_Kirito Guest

    Witam,

    Związku z informacjami zamieszczonymi przez SMOD_Atena czy autor wątku ma jeszcze jakieś pytania?

    Proszę również aby osoby które zgłaszają inny problem niż chwilowe dłuższe ładowanie elementów gry zakładanie osobnego tematu. Zamieszczanie rożnych problemów w jednym miejscu utrudnia tylko pomoc..
     
  12. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Kolejne pytania nie pojawiły się więc temat zamykam.
     
Thread Status:
Not open for further replies.