muli gra

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by olkaa001, Apr 6, 2016.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. olkaa001

    olkaa001 Komandor forum

    strasznie muli gra,cieżko sies cos zebrac,zasiać czy nakarmić gadzine.
     
  2. ania.m72

    ania.m72 Forumowy żółtodziób

    okropne...nie mozna odebrać prezentu od Franka bo brak tortu...nie mozna wysłac sąsiadom bo muli i nie zalicza wysyłki
    ciężko zrobić zbiór ,przechodzenie z łąki na łąkę trwa i trwa i tylko kwiat się kręci...eeee
    co sie dzieje z ta grą???
     
  3. asia5950

    asia5950 Forumowy żółtodziób

    Rano fajnie się grało, ale teraz to jest już rozpacz, nic nie można zrobić, po kilkakrotnym odświeżaniu też się muli strasznie gra,

    to jest znowu to samo, co była jakiś czas temu???
     
  4. florentyna

    florentyna Analityk forum

    u mnie to samo
     
  5. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    To samo u mnie.Farma zupełnie nie reaguje.Przelogowywanie,czyszczenie itp nic nie daje.Kwiatuszek się kręci i wszystko stoi
    Na targ nie wejdę,kupno nasion w galerii graniczy z cudem jakaś masakra
    Edit-targ się załadował i wygląda tak

    http://scr.hu/0zz4/e3jy4
     
  6. kacperek50

    kacperek50 Mieszkaniec forum

    u mnie to samo nawet sadzić nie mozna
     
  7. litkajestem

    litkajestem Moguł forum

    co znowu jest, nie da sie nic zrobic, wszystko wisi i same kwiatki????????????????????????
     
  8. dexterlol

    dexterlol Czeladnik forum

    U mnie to samo - z pnącza nie można zebrać i na polach to samo . Event się kończy , a tu takie problemy .
    Może Modzi zajmą się tym !- prosimy , bo czyszczenie itp. nie daje efektów :(
     
  9. marysiad8

    marysiad8 Książę forum

    U mnie także muli
    I po co pisać??
    MOD za chwile poleci wyczyścić ciasteczka zmienić przeglądarkę itp
    a to nic nie daje !!!
    A kto mi zwróci za zakupiony kombajn?
    W ogóle nie można zbierać
     
  10. magros

    magros Nadzorca forum

    u mnie tez nic nie mozna zebrac
     
  11. litkajestem

    litkajestem Moguł forum

    lepiej jest wejsc przez farmerama.de
     
  12. marysiad8

    marysiad8 Książę forum

    Gra ma działać normalnie a nie szukać
     
  13. ***kacper***

    ***kacper*** Baron forum

    Myślałam, że tylko u mnie nie da się grać - ale widzę, że problem ogólny dlatego nie zakładam nowego wątku.
     
  14. litkajestem

    litkajestem Moguł forum

    ja to wiem, ale i tam tez sie wiesza, wiec urlop od farm xD
     
  15. marysiad8

    marysiad8 Książę forum

    Masz racje ale ja nie mam pretensji do Ciebie tylko do MOd który udaje że nic sie nie dzieje albo daje bezsensowne porady
     
    KrysQ likes this.
  16. alexander1102

    alexander1102 Aktywny autor

    czy naprawde uzytkownicy muszą szukać alternatyw,zeby móc grac?No, szanowni państwo (małą literą z rozmysłem)to juz zakrawa na absolutny brak szacunku dla graczy,brak szacunku dla ich czasu i ogólnie wstyd wstyd wstyd.
    Modzi a co wy robicie-recytujecie wiersze Seneki?,wezcie sie za problem ,zgłoscie go.
    Jesteście pierwsi jak trzeba ingerować czy trzeba czy nie ,to teraz możecie sie wykazać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
    KrysQ and marysiad8 like this.
  17. KrysQ

    KrysQ Aktywny autor

    U mnie jeszcze lepiej. Zebrałem , wypadajki ładnie wyleciały, w spółdzielni wrzuciłem 40 wypadajek do misji, z konta 40 ubyło a w misji nie przybyło i dalej mam wrzucić 40. To jakieś jaja już są. I to nie ciasteczka bo próbuje z kompa, tabletu i telefonu!!!
     
  18. kalina-malina

    kalina-malina Aktywny autor

    witam , ja ponownie zainstalowałam adobe flash player i podziałało :)
     
  19. marysiad8

    marysiad8 Książę forum

    A ja nic nie zrobiłam i tez działą . Na razie
    Czyż to nie dziwne?
    Może by się tak ktoś tym zainteresował?
     
  20. dexterlol

    dexterlol Czeladnik forum

    Kupiłem kombajn i kto mi to odda ?- jego działanie się kończy , a zebrać nie można !
    Czy Modzi jeszcze śpią ????
    Kpina i jeszcze raz kpina z graczy - o ironio !!!
     
Thread Status:
Not open for further replies.