marcel

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by zagajnik63, Aug 13, 2015.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. zagajnik63

    zagajnik63 Młodszy ekspert

    mimo ze mam wszystko wlaczone nie dostaje wiadomosci co dostalam od marcela co mam zle prosze o podpowiedz
     
  2. bim-bom

    bim-bom Forumowy żółtodziób

    Mam to samo - zaczynam podejzewać ze on tym razem wcale nie daje prezentów .
     
  3. W ustawieniach aktywujcie okienko pop-up, wtedy będą widoczne powiadomienia o prezentach :)


    PORADNIK
     
    alekar likes this.
  4. zagajnik63

    zagajnik63 Młodszy ekspert

    sprawdzalam wiele razy mam wlaczone
     
  5. Po aktywowaniu okienka należy się wylogować i zalogować ponownie, sprawdź jeszcze w dzienniku zdarzeń ???
    Pamiętaj jednak że "Każdego dnia obdarują nas losowym prezentem z listy podarunków - jak dostaniemy prezent to kolejny pojawi się po 24h."
     
    alekar likes this.
  6. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    marcel daje prezenty tylko o tej godzinie kiedy się zjawił,łatwo przeoczyć,ale daje na pewno
     
  7. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    gdy klikam w ustawienia pokazuje sie tylko zmiana hasła :( i nic więcej
     
  8. Yaris_123

    Yaris_123 Cesarz forum

    Bo trzeba to zrobić w ustawieniach gry a nie w ustawieniach konta
     
    alekar likes this.
  9. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    z tego upału już nic nie wiem :(
    gdzie znajdę ustawienia gry ?
     
  10. Yaris_123

    Yaris_123 Cesarz forum

    Poniżej ustawień konta, kolejny klucz, ale z takim klapsem jak podczas kręcenia filmów
     
    alekar likes this.
  11. Yaris_123 dziękuję za pomoc:)

    Proszę poradnik opcje w grze i pasek zakładek ...TUTAJ ...:)
     
  12. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    dzięki Yaris, nareszcie jest xD
     
  13. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    a czy jesli nie bedzie mnie przez kilka dni na farmie to przenty od niego mnie ominą czy jak to wyglada? nigdy nie mialam a dzis dostalam, a jutro wyjezdzam i chyba odwyk od farmy bede robic :p
     
  14. Polecam uważne czytanie poradnika w którym pisze:)

    Królika lub Kurczaka możemy wynająć na 14 dni (jeśli będziemy logowali się rzadko lub wcale to Przyjaciel zostanie usunięty a prezenty dopisane z 14 dni) za 50 FL.
     
  15. Yaris_123

    Yaris_123 Cesarz forum

    Dostaniesz, zbiorowo:)
     
    chrumcia91 likes this.
  16. lubielas

    lubielas Czeladnik forum

    proszę o podpowiedź gdzie można znaleźć tego MARCELA, jeśli był wygrany?
     
  17. {Monia}

    {Monia} Fanatyk forum

    W sąsiadach. Przez 14 dni będzie Cię obdarowywał prezentami.
     
  18. lubielas

    lubielas Czeladnik forum

    Dzięki Monia :)
     
  19. SMOD_Wadera*

    SMOD_Wadera* Guest

    zagajnik63, czy masz jeszcze jakieś pytania? :)

    Graczom dziękuję za pomoc. :)
     
  20. MMartusia

    MMartusia Okazjonalny autor

    Ustawienia mam poprawne (info o prezentach od sąsiadów są) , a prezentów od Marcela jak nie było, tak nie ma :(
     
Thread Status:
Not open for further replies.