Opinie Makaroniki

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by BA_Marion, Jan 10, 2024.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Meggi62

    Meggi62 Forumowy żółtodziób

    Dlaczego nie mogę przejść do 40 pola? W 39 zamknęłam krzyżykiem, bo nie dałam rady i dostałam 5 monet, później zrobiłam to samo pole bez błędów i o czasie dwa razy, wejściówki przepadły, bo nic mi nie dopisało, a pole 40 jest zablokowane i pionek
    nadal stoi na 39 polu
     
    hiacynta, Aisha1969 and KsiądzxD like this.
  2. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Jak się powtarza pole, to pionek sam nie przechodzi na następne..
    Trzeba go przestawić "ręcznie".
     
  3. Meggi62

    Meggi62 Forumowy żółtodziób

    nie mogę przestawić, bo jest blokada, a pole 39 widnieje jako nie wykonane
     
    hiacynta, Aisha1969 and KsiądzxD like this.
  4. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    To nie mam pojęcia.
    Może jednak powtarzałaś pole 38?
    Przeloguj, i to co będzie pokazywać, to niestety tak zostanie.
     
  5. Meggi62

    Meggi62 Forumowy żółtodziób

    przelogowywałam się kilkukrotnie, cofnęłam się do wcześniejszego pola, które miałam wykonane po czasie , zrobiłam i ponownie zrobiłam pole 39 i dopiero zaliczyło, ale wejściówki przepadły, trudno, ważne, że skończę
     
  6. Rufinka2

    Rufinka2 Zaawansowany

    No proszę... Nastawiona byłam tylko na pnącze a tu niespodzianka, skończyłam całość i to przed czasem :D
    Szok i niedowierzanie xD
     
  7. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    tez nastawiłam sie ze zrobie tylko pnącze ale tak sobie siałam pykałam i zrobiłam 38/40 :)
     
  8. agatarolnik64

    agatarolnik64 Ekspert forum

    Rzutem na taśmę skończyłam całość :p , niestety trzy razy nie udało mi się zdobyć obu nagród chociaż przy 39 polu zrobiłam przed czasem ale gra coś się przyblokowała i nie dopisało mi prawidłowo wygranej , troszkę szkoda bo była tam skrzynka z bonusami , ale to przecież tylko gra ;) .Miłego wieczoru wszystkim życzę i powodzenia w następnych eventach .
     
  9. Kafelowy

    Kafelowy Stały bywalec

    Witam zacną farmerską gromadę. Ewent skończony w całości a z Piccolo wyrósł dorodny florenowiec :D:inlove::inlove:. A tak mi się nie chciało układać do końca. Opłacało się jednak.
     
  10. bogusiak80

    bogusiak80 Chodząca legenda forum

    Ja zrobiłam 3 z 5 zadań nie dokończonych 11-13-22 raczej dla satysfakcji .Nie miałam już ochoty siać dalej .Mam pnącze,wybrane nagrody i wystarczy.Piccolo nadal w pasku.Gratulacje dla wszystkich za ukończenie eventu.
     
  11. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Makaroniki dają wyniki:
    [​IMG]
    Czas z fiolką i statkiem pirackiej papugi - 8:23.
    Łapie się na dwa zbiory z makaronikami.
    Makaroniki ilościowo dają 25%, czyli +1.
    Mam jeszcze jakieś 3 bonusy +1 do drzewek.
    Podstawa - 4 szt.
    Jeleń 100% - 4 szt.
    Makaroniki 25% -1 szt.
    No i jakieś 3 inne +1.
     
  12. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    jakieś 6 inne +1
    no i ciasteczko ananasowe
     
  13. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Może to gałązki:
    Świetlikowe święto II
    Opowieści z zagrody zimowego słońca
    Mroźne marzenie
    Ścieżki alchemii
    Świetlikowe święto II-2
    Splatana tawerna
    Zima w świątecznym domku
     
    Last edited: Jan 18, 2024
  14. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    A nie wiem, nie szukam.:p
    Ważne, że wynik ładny.:)
    Baobaby rano dawały tak:
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    Od biedy da się żyć.:p;)
    xD:cry:xD
     
  15. bogusiania

    bogusiania Hrabia forum

    Event zrobiony do końca, pnącze pracuje, skrzynka Piccolo czeka w pasku z pozostałymi 7 skrzynkami, a to wszystko zasługa i wielkie podziękowanie dla Yabolka za pomoc, bo bez tego to wyższych poziomów, ani rusz. Nie dałam rady przejść poziomu 22 w czasie, dobrze, że nie było tam jakiejś konkretnej nagrody. Nie udało się tylko wykupić w sklepiku zagadkowych drzew na wyspie, bo brakło GT, a ciastka układane w kolejnym podejściu nie dawały GT.
     
    AngelGina and dantic3 like this.
  16. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    Dziękujemy za opinie. Temat zamykam i przenoszę do archiwum.
     
Thread Status:
Not open for further replies.